Uruchamiamy własne biuro tłumaczące!

Niewielkie biuro tłumaczeń to fantastyczna rzecz! W końcu nie powinno być żadną tajemnicą, że nawet jeśli rośnie liczba takich Polaków, którzy bez najmniejszego problemu potrafią porozumieć się w chociażby języku angielskim, to jednakowoż i tak tłumacz będzie potrzebny. Zatem profesjonalny tłumacz w żadnym wypadku nie może uskarżać się na brak klientów. To niemalże na 100% pewne!

Z Niemcami w handlu koncertowo się rozumiemy

Mamy bardzo zawiła historię, mamy inne podejście do wielu spraw, nasz związek był dość burzliwy teraz jest nieco lepiej, ale nie idealnie – mówi Polak do Niemca, na to ten drugi odpowiada: ale zaraz, zaraz, jest jedna dziedzina, nie potrzebne nam słowa, by się rozumieć? Polak aż się zakrztusił, bo do głowy przyszły mu bardzo dwuznaczne myśli. Niemiec również się roześmiał, bo wie, że śmiesznie to zabrzmiało. Po chwili już jednak poważniejąc nieco potwierdzili, że rozumiemy się bez słów w interesach, w handlu między naszymi krajami.

Nauka angielskiego online – zawsze kiedy chcesz!

Należy się rozwijać.Rozszerzanie swojej wiedzy i rozbudowywanie umiejętności, to najkorzystniejsze co możemy dla siebie robić. Dobrze też, aby przynosiło nam to satysfakcję. Poznawanie języków obcych może stać się naszą pasją. Szczególnie teraz, w dobie internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga dużej ilości czasu. Bardzo atrakcyjna ostatnimi czasy zrobiła się nauka angielskiego online.

Poszukujemy bezpiecznego transportu z RFN do Polski

RFN to ten kraj, który w sumie nieustannie sprowadza imigrantów – Hiszpanów, Turków, Słowaków, lecz także Polaków. Niektórzy Polacy mieszkają w RFN, np. w Monachium na stałe, ale jest masa sezonowych pracowników. W sumie nie ma nic karygodnego w takowej emigracji, choć niewątpliwie bardzo często można sobie pomyśleć, iż to nieco smutny proceder, ponieważ wyłącznie fachowcy powinni wyjeżdżać, typowi Polacy powinni mieć dobre zatrudnienie w ojczyźnie. No cóż, być może kiedyś tak właśnie będzie – zresztą naprawdę wielu Niemców również wyjeżdża za granicę. Chociaż to są przede wszystkim doskonale wykształceni pracownicy, którzy generalnie nie wyjeżdżają pracować za względnie małe pieniądze.