Specjalistyczne usługi zegarmistrza.

Fachowy zegarmistrz oferuje swój serwis – kompleksowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są ciągle szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz kompleksowych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje również małe naprawy oraz regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkieł, wymiana pasków nietypowych czy bransoletek, wymiana wałków, kontrola wodoszczelności czy poboru energii w zegarkach kwarcowych, odnawianie bransolet złotych, usuwanie rys w zegarkach swatch itp.

Continue reading “Specjalistyczne usługi zegarmistrza.” »

Renowacja i regeneracja tylnej belki w wozach rozmaitych marek

Masa firm proponuje dziś biegłą naprawdę i regenerację tylnej belki w samochodach rozmaitych marek. Reperacja tylnej belki nie jest kłopotliwa, jeżeli tylko wykonuje ją osoba biegła, z stosownym doświadczeniem. Tylna belka powinna być naprawiana tylko przy użyciu profesjonalnych materiałów i części, w związku z tym powinno się sprawdzić czy konkretna firma wykonująca takie naprawy, posługuje się oryginalnymi częściami.

Continue reading “Renowacja i regeneracja tylnej belki w wozach rozmaitych marek” »

Naprawa chłodni musi przebiegać prędko

Są takie materiały, które warto trzymać w niskiej temperaturze, ponieważ w przeciwnym razie niesamowicie szybko nam się popsują. Dlatego właśnie w marketach spożywczych mieszczą się specjalne chłodnie, w których te materiały są przetrzymywane oraz do których idzie się jedynie wtedy, gdy jest to potrzebne.

Continue reading “Naprawa chłodni musi przebiegać prędko” »