Opowieść odnośnie tego z jakich części może składać się profesjonalny plakat

Mając przed sobą biały karton, termin i ogólny brak inspiracji, można rozumieć, że stworzenie plakatu nie jest rzeczą banalną. Ażeby ten zamiar zdobyć trzeba zagospodarować kolory, grafikę i bezgraniczne pokłady fantazji. Trzeba mieć na uwadze, że zamysłem jest zwrócenie uwagi obserwatora i zachęcenie go do tego, by przybliżył się i zapoznał się z informacjami mieszczącymi się na plakacie. Wyrobem plakatów zajmuje się drukarnia we Wrocławiu.

Continue reading “Opowieść odnośnie tego z jakich części może składać się profesjonalny plakat” »

Druk sitowy

Istnieje wiele technik, wykorzystywanych do wykonywania wydruków. Jedną z nich stanowi druk sitowy. Metoda ta jest na dzień dzisiejszy stosunkowo chętnie używana. Polega na wykorzystaniu szablonu i siatki w formie drukowej. Siatka jest zrobiona z rozmaitych surowców, przykładowo z włókien tekstylnych czy metalu.
Continue reading “Druk sitowy” »

Taktyki na ciekawą ulotkę, czyli co zrobić aby zyskać więcej zainteresowanych. Koncepcje na dobrą ulotkę

Tworząc restaurację, klub fitness lub zwykły butik zastanawiamy się co zrobić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zaciekawionych. Jest kilka taktyk na zwrócenie uwagi klientów. Jednym z nich są ulotki lub wielorakie nadruk.

Continue reading “Taktyki na ciekawą ulotkę, czyli co zrobić aby zyskać więcej zainteresowanych. Koncepcje na dobrą ulotkę” »