Programy lojalnościowe – jak pozyskać i zatrzymać przy sobie klienta?

W latach opartych o sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji bój o klienta bywa bardzo zacięty. reklamy w prasie oraz telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie być wystarczające do utrzymania przy sobie kontrahenta, producenci muszą pokazać się z całkiem innej strony. Tym czymś, co wypromuje nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.

Continue reading “Programy lojalnościowe – jak pozyskać i zatrzymać przy sobie klienta?” »

Jaki rodzaj pracy ma wybrać programista – freelancer czy etat?

Zagadnienie, które widnieje w temacie tego artykułu, jest naprawdę ważne dla każdego absolwenta, który pragnie pracować jako informatyk. Należy tutaj powiedzieć, że robota na etacie i działalność na własną rękę wykazują znaczące minusy i korzyści. Dalej opiszę zwięźle cechy tych rodzajów zatrudnienia.

Continue reading “Jaki rodzaj pracy ma wybrać programista – freelancer czy etat?” »

Consulting wydajną algorytmem na sukces firmy

W dzisiejszych czasach podmioty gospodarcze nie dążą tylko do podwojenia zysku, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Odpowiednie zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem pomyślność firmy . Umiejętności zawodowe pracowników mają wpływ na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.

Continue reading “Consulting wydajną algorytmem na sukces firmy” »

Dlaczego należałoby uczyć się języka angielskiego?

Trudno w dzisiejszych czasach awansować bez znajomości jakiegokolwiek języka obcego. Sprawdzając oferty pracy – nawet tylko te lokalne – możemy zauważyć że spora część tych atrakcyjnych propozycji przedkładających jakikolwiek awans zawodowy wymaga w wielu przypadkach znajomość dla przykładu angielskiego.
Continue reading “Dlaczego należałoby uczyć się języka angielskiego?” »