Niejedna spółka produkuje w ciągu roku ogromne ilości papieru. Choćby tylko z faktur albo dokumentów od kadrowej. Nie można się ich pozbyć. Zatem należy je gdzieś przetrzymywać.

Ale gdzie? To pytanie nurtuje zwłaszcza nieduże spółki, które nie mają wielkich pomieszczeń na przechowywanie wszelkich papierów.
telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i pracujesz w centralnej części naszego kraju, to na pewno zaciekawi Cię archiwizacja Łódź.

Zaintrygowały Cię informacje rękawice ognioodporne zaprezentowane w naszym wpisie? Szalenie miło zatem będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi tekstami. Czekamy na recenzję!

Archiwizacja polega na tym, że zewnętrzna pracy (zobacz metoda memoriałowa) oddaje w dzierżawę nam własne ogromne magazyny, w których bez problemów możemy umieścić wszelkie dokumenty spółki, które nie są nam już potrzebne każdego dnia.

Firma taka może również zaproponować, że skataloguje wszelkie Wiele organizacji charytatywnych zbiera makulaturę i dzięki pozyskanym w taki sposób środkom wspomaga rehabilitację niepełnosprawnych ludzi.