Wymiana walut to dziś częsty proceder

Kantory w Polsce zaczęły się pojawiać dopiero po roku osiemdziesiątym dziewiątym. W latach osiemdziesiątych i wcześniej nie można było swobodnie wymieniać waluty. Nie oznacza to oczywiście, że taki proceder nie miał miejsca. Kantory może i nie istniały, ale osoby, które wymieniały walutę istnieli. Ludzi zajmujących się taką działalnością popularnie nazywano cinkciarzami. Nie było to jednak zajęcie legalne i łatwo było za handlowanie walutą trafić przed sąd albo nawet pójść do więzienia.

Przebić się na ryku i istnieć ze swoimi towarami wśród wielkiej konkurencji nie jest łatwą sprawą. Czasem, gdy zyski zaczynają być niebezpieczne niskie czas na wprowadzanie stabilnego programu naprawy.

Najczęściej zadawane pytanie w takiej sytuacji brzmi : “od czego zacząć?” To proste – przełom w działalności powinien rozpocząć się od tych funkcji na górze. To wszak oni – kierownicy odpowiadają za rezultaty uzyskane przez ich zespoły, tworzą całą organizację spółki, wpływają na to jak pracuje cały zespól pracowników , a więc to oni muszą być motorem napędowym dla całej spółki.