Jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteście już wyczerpani manualnym wypełnianiem oświadczenia podatkowego, a oczekiwanie w długich kolejkach na poczcie bądź w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Faktoring

Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Czas to aktualnie towar wyjątkowo deficytowy i w wielu wypadkach nie można pozwalać sobie na jego zaprzepaszczanie. Jeśli więc istnieje szansa jego zaoszczędzenia, to należy obowiązkowo z niej skorzystać. Wykorzystanie przyszykowanego przez nas narzędzia do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych przez Internet, z pewnością zaoszczędzi Państwu czas i nerwy powiązane z oczekiwaniem w kolejkach – Rozlicz PIT wygodnie i zaoszczędź czas.

Rozliczenie PIT krok po kroku to zadanie niezwykle banalne, które potrwa wyłącznie kilka minut. Zachęcamy, więc do poświęcenia kilku minut i przekonania się jak prędko i sprawnie może odbyć się e-rozliczenie.

Najpierw należy wybrać rodzaj zeznania podatkowego i przyszykować dokumenty, które będą potrzebne do jej wypełniania. W razie wątpliwości program udzieli Państwu w tym zakresie stosownych podpowiedzi (tj. czy wybrać PIT 36, podatek (czytaj też odsetki od zaległości podatkowych) dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem czy inne). Do formularza zeznania podatkowego wpisuje się następnie swoje dane osobowe jak również wiadomości o źródłach i wysokości osiągniętego przychodu – Znajdź swój sposób na wypełnienie PIT-a.

Po prawidłowym wypełnieniu tych kolumn można przystąpić do wyboru należnych zniżek podatkowych. Nasz program daje również możliwość ofiarowania 1% podatku na wspomożenie działalności wybranej organizacji. Wszelkie omyłki pojawiające się w formularzu program kontroluje cały czas.

Gotowy formularz można następnie złożyć elektronicznie przy użyciu strony www bądź też wydrukować go i dokonać rozliczenia w tradycyjny sposób.

Sprawdź: