Zbadaj rynek swoich usług

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół łączących się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich rywali.

Aktualne sposoby prowadzenia projektów – zobacz jakie są możliwości

Zarządzanie przedsiębiorstwem związane jest z wieloma obowiązkami, a przede wszystkim z dużą odpowiedzialnością. Odpowiada się bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie niepowodzenie przedsiębiorstwa jako całości, ale również za wszystkie zatrudnione osoby. Widać to szczególnie na podstawie wielkich firm, które tych osób zatrudniają ogromne ilości. Ponadto zarządzanie przedsiębiorstwem to podejmowanie ważnych decyzji w różnych kwestiach, często pozornie błahych.