Marketing online jest fenomenalną alternatywą, albowiem coraz więcej osób loguje się do sieci

Dzieciaki rozpoczynają naukę informatyki już w pierwszej klasie, albowiem każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jest to przyszłość. Oczywistym jest, że wielu starszym osobom się to nie podoba i woleliby, gdyby dzieciaki zamiast siedzieć przed komputerem przez cały czas bawiły się na dworze wspólnie z kolegami. Czasy się zmieniają niezależnie od tego czy nam się to podoba czy nie. Z tej racji każdy z nas winien pogłębiać swoją wiedzę w zakresie IT.

Internet niegdyś i obecnie – w którym kierunku się rozwija?

Jeszcze parę lat wstecz Internet używany był w głównej mierze do tego, żeby podtrzymywać kontakty z bliskimi, poszukiwać rozrywki i informacji na przeróżne interesujące nas tematy. Dziś sytuacja przedstawia się nieco inaczej, bowiem Internet stale się rozwija, dostęp do niego ma coraz więcej osób z całego świata, a zakres jego popularności ciągle się poszerza. W jakim kierunku następuje jego rozwój?

Badania marketingowe – jaki cel?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.