Jak na przestrzeni ostatniego stulecia zmieniały się techniki stawiania ogromnych budowli oraz niedużych domów – próba charakterystki

Gdy cofniemy się w czasie, a dokładniej do początków zeszłego stulecia, to szybko przekonamy się, że dawni inżynierowie i szeregowi pracownicy mieli o wiele więcej pracy niż obecni budowniczy. Projekty oczywiście nie były tak szczegółowe, a murarze albo dekarze nie dysponowali elektronarzędziami, które w znaczący sposób upraszczają wykonanie właściwie wszystkich prac.

Interaktywne lekcje w szkole.

Coraz częściej urządzenia wielofunkcyjne są stosowane w szkołach. Stosowanie coraz bardziej praktycznych urządzeń w wielostopniowej edukacji, ma za zadanie ułatwić pracę uczniom jak i nauczycielom. Dziś już podstawowe wyposażenie klasy to za mało. Już od najmłodszych klas szkoły są wyposażane w cuda techniki, o których nie śniło się naszym rodzicom. Również dzieci nie używają już tylko książek i piór, ale od najmłodszych lat muszą umieć pracować z komputerem. Dzieci za pracę domową otrzymują zrobienie prezentacji w Power Point. Okres wypisywania referatów na kartce odszedł w zapomnienie. Wczoraj biała kreda, marker, dziś pomoc w postaci komputera. A wszystko to dlatego, aby proces edukacyjny umożliwił większe zainteresowanie na to, co wokół.