Rola szkoleń w rozwoju firmy i pracowników, dlaczego rozwijanie umiejętności miękkich ma takie znaczenie w wielu zawodach

Szkolenia są coraz popularniejsze w licznych firmach, pracodawcy coraz lepiej wiedzą, że inwestując w swoją załogę w rzeczywistości inwestują w rozwój swojego przedsiębiorstwa, bo wydajna i dobrze wyszkolona załoga będzie dużo bardziej efektywna. Dlatego też dbają po tym względem o swoich ludzi, co rusz proponując im szkolenia i kursy polepszające kompetencje zawodowe.

Continue reading “Rola szkoleń w rozwoju firmy i pracowników, dlaczego rozwijanie umiejętności miękkich ma takie znaczenie w wielu zawodach” »

Jakim sposobem natychmiast opanować język angielski

W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego to niemal obowiązek – zarówno w osobistych kontaktach z osobami obcojęzycznymi, jak również w rynku pracy. Nie bez powodu nauka języka angielskiego rozpoczyna się już we wczesnych latach szkolnych, a nawet w przedszkolach; językiem angielskim mówi teraz niezwykle ogromna liczba państw ,a także jest konieczny w trakcie wędrówce i czasem w branży hotelarskiej.

Continue reading “Jakim sposobem natychmiast opanować język angielski” »

Jakie mamy rodzaje szkoleń? Jakiego rodzaju szkolenia będą bardziej dla nas odpowiednie? Jaki mamy wybór?

Wiele ludzi dochodzi do tego momentu we własnej karierze, iż nie wie, co zrobić dalej. To potocznie zwane “wypalenie zawodowe” jest niekiedy dość poważne, gdyż sprawia, iż ciężko nam wykonywać zadania, które wcześniej robiliśmy dość automatycznie. To wreszcie sytuacja, jak przerażają nas inne obowiązki, gdyż czujemy się zablokowani. W jaki sposób sobie z czymś takim poradzić?

Continue reading “Jakie mamy rodzaje szkoleń? Jakiego rodzaju szkolenia będą bardziej dla nas odpowiednie? Jaki mamy wybór?” »