Komplikacje komputerowe jak i skąd czerpać wiedzę na temat ecm i embadded

W dzisiejszych czasach wystarczy posiadać dostęp do Internetu aby zainfekować sobie laptopa. Ilość złośliwego oprogramowania w sieci jest zatrważająca, że nie trzeba nawet zaglądać na żadne podejrzane strony. Każdy kto uważa, że jego ten problem nie dotyczy, gdyż posiada markowy system antywirusowy, niestety jest w błędzie. Właściwie każdego dnia powstają nowe wirusy, konie trojańskie oraz inne szkodliwe programy, które mogą narazić nasz komputer na niespodziewane błędy lub atak z zewnątrz. Bywa, że nie należy podejmować się naprawy czegoś, na czym się nie znamy, gdyż możemy spowodować jeszcze większe straty.

Continue reading “Komplikacje komputerowe jak i skąd czerpać wiedzę na temat ecm i embadded” »

Praca w dziale service desk i help desk

Bycie informatykiem otwiera różnorodne drogi rozwoju, daje możliwość pracy w wielkich korporacjach, jak również w mniejszych przedsiębiorstwach, które kuszą pieniędzmi oraz niezmiennością posady. Informatyk ma banalniej w poszukiwaniu zatrudnienia od specjalistów z odrębnych dziedzin. Przegrywa z nim przykładowo inżynieria mechaniczna. Rzecz jasna wartości zawodu nie można zbyt prosto przełożyć na pieniądze. Rozmaite zdolności mogą być odpowiednie do ogromu innych od siebie prac, z tej przyczyny żadnego zawodu nie wolno lekceważyć. Trzeba jednak spojrzeć prawdzie w oczy: szeroko ujmowany rynek IT jest w tej chwili bardziej przekonywujący od alternatyw.

Continue reading “Praca w dziale service desk i help desk” »

Niełatwe zadanie pracy idealnej: gdzie jej szukać

Zdecydowanie każdy chciałby otrzymać wymarzoną pracę. Poświęcamy bardzo dużo lat na edukację i wszelkie szkolenia, żeby w przyszłości droga była łatwiejsza. Nie ma dużego znaczenia, czy chodzi o wykonywanie konkretnych zadań, czy po prostu zarobienie pieniędzy w jak najłatwiejszy sposób. Zawsze trzeba dążyć do swojego celu. Jedynie dzięki uporowi może się nam to udać. W jaki sposób poszukiwać pracy i jak się do tego przygotowywać?

Continue reading “Niełatwe zadanie pracy idealnej: gdzie jej szukać” »

Automatyzacja testów, systemy wbudowane – części i funkcjonowanie laptopa.

Zaczynając od początku wyjaśnimy co to są systemy wbudowane i do czego służą. A więc, system ten jest układem specjalnego wydatkowania, który jest globalną częścią obsługiwanego przez niego komputera.
Continue reading “Automatyzacja testów, systemy wbudowane – części i funkcjonowanie laptopa.” »