W jakiej firmie opłaca się zamówić outsourcing IT?

Fakty są takie, że informatycy w naszym kraju są ogólnie bardzo dobrymi fachowcami. Zwłaszcza mowa w tym momencie o programistach. Jednakże w żadnym razie nie można sądzić, iż chodzi tylko o walory intelektualne, przebyte doświadczenie, doskonałe podejście do zleceniodawców, etc. Fakty są takie, że czymś niezmiernie ważnym jest także to, iż szczerze powiedziawszy polscy informatycy są relatywnie tani. Przecież statystyczny mieszkaniec Polski zarabia dużo mniej, aniżeli Norweg, Kanadyjczyk czy Włoch.

Parę refleksji na temat komputerów i komputeryzacji, która zdobywa coraz więcej dziedzin człowieczej egzystencji

Komputery są współcześnie w tak powszechnym użytku, że w każdym mieszkaniu jest przynajmniej jedno takie urządzenie, a czasami nawet każdy z domowników ma swoją własną maszynę. Postęp w informatyzacji przyczynił się do tego, że współczesny komputer przybiera coraz skromniejsze rozmiary: jeżeli kiedyś przypominał przysadzistą szafę na okrycia wierzchnie, to dzisiaj bez problemu zmieści się nawet w dziewczęcej kieszeni. Pecety, które jeszcze jakąś dekadę temu stały na biurkach lwiej części uczniów, obecnie bywają zamieniane na przenośne tablety i oczywiście mają o wiele większy potencjał niż ich elektroniczni zwiastuni.

Gdzie się zgłosić kiedy komputer ma awarię?

Kiedy nasz komputer przestaje działać tak jak należy, to zazwyczaj występujemy przed problemem, czy go naprawiać czy mimo wszystko kupić nowy. Idzie o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, iż ciężko nam się z nim rozejść. Dodatkowo zazwyczaj jest tak, że zepsuje się on całkowicie nieprzewidzianie, a co się z tym łączy znajdują się na nim istotne dla nas dane, do których w tym momencie w najmniejszy sposób nie mamy szansy się dostać.