W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić różne wzorce na nawet bardzo złożone płaszczyzny. Stare rzeczy nabierają życia, nowe – nabierają oryginalności, tradycyjne stają się niespotykane, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je wykonać, trzeba mieć stosowne narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka.

Jednym ze wyjątkowo ważnych kroków, którego nie można zlekceważyć, jest: odtłuszczenie powierzchni i jej zmatowienie. Następnie, należy pokryć ją podkładem , a po nałożeniu deseni nanieść przeźroczysty lakier, który ugruntuje naniesiony specjalistyczny druk wodny i ochroni go przed zużyciem. Druk wodny, wytwarzany w technologii hydrografiki, można wykorzystać np. w dziedzinie przemysłowej, komunikacyjnej oraz reklamowej.

WaterDesign

Wyśmienicie nada się także do naniesienia wzorów na wózkach dziecinnych albo artykułach do domu.

Chcesz znaleźć więcej informacji na prezentowany problem? Jeśli tak, to bez obaw kliknij tu, a z pewnością poczujesz satysfakcję!

Nadruk wodny znakomicie ozdabia każdy rodzaj nawierzchni.

wzór

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Wzór zostaje przeniesiony na prawie każdą powierzchnię odporną na wodę, jak: metal, plastik, drewno, włókno (zobacz i porównaj) szklane, ceramika. Na folię można nałożyć wszelakie możliwe obrazy, w tym te symetryczne lub desenie naśladujące drewno czy marmur, dzięki którym artykuł, na którym zostanie wykorzystany, znacznie zwiększy swoją jakość i podniesie się poziom jego estetyki. Możliwe jest nałożenie nawet najbardziej niepowtarzalnych wzorów. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ponadto powyższy typ druku jest bardzo wytrzymały i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek zniszczenia.

Fachowość jego wykonania zapewnia najwyższą jakość. Jeśli chcielibyśmy dowiedzieć więcej w dziedzinie hydrografiki, powinniśmy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko posiądziemy mądrość o przedstawianym sposobie nakładania nadruku, ale będziemy mogli rozszerzyć obszar swoich usług oraz znaleźć nowych klientów, zainteresowanych tą innowacyjną technologią. Szkolenia z hydrografiki, wtajemniczają np. jak dobierać adekwatne farby, kolory oraz dobrze przygotować miejsce pracy. Biorący udział w szkoleniach, zapoznają się także ze strukturą wszystkich koniecznych do przeprowadzenia tego procesu sprzętu i tego czym sugerować się podczas wybierania dostawców materiałów. Dodatkowo każdy otrzymuje materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswajanie informacji. Dobrze jest więc bliżej zapoznać się z tym tematem i zastosować nowoczesne narzędzia.