Jakie atrakcje są obecnie pożądane na zabawach firmowych?

Aktualnie wiele biznesów rozumie potrzebę organizowania eventówfirmowych. Są one nie tylko sposobem podziękowania pracującym w firmie za trud wykonywanych zajęć. Ale przede wszystkim pozwalają na lepsze poznanie się zespołu. Taka integracja pracowników firmy przejawia się przede wszystkim zwiększeniem jej wydajności. Dzięki zgraniu zespołu działy firmy pracują lepiej i tym samym przynoszą biznesowi konkretne zyski.

Jak smartfony zmieniły rynek telefonów komórkowych

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnich latach. Aktualnie blisko 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple’a sprzedają się bardzo dobrze.

Komputery projektowane w XXI stuleciu służą użytkownikom do pracy, nauki, a także rozrywki

W ostatnich czasach naprawdę często korzystamy z laptopów i jednocześnie doceniamy to, że z komputera możemy spokojnie korzystać praktycznie wszędzie. I zdawać by się mogło, że stacjonarne PC-ty szybko zostaną odesłane do lamusa, ale tak pesymistyczny scenariusz ma na razie niewielkie szanse na powodzenie. Graficy korzystają właściwie tylko ze stacjonarnych maszyn.