Czy bezkonkurencyjny komputer do gier powinien być poza tym najmocniejszy?

Dopiero kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały ekscytować graczy swoją grafiką. Cut scenki, które w dniu dzisiejszym spowodowałyby raptem uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Główną rolę odgrywała historia.

Continue reading “Czy bezkonkurencyjny komputer do gier powinien być poza tym najmocniejszy?” »

Malowanki dla dzieciaków

Wychowujesz dziecko w wieku kilku lat? Nie orientujesz się, jakie łamigłówki mu kupić? Ten poradnik jest dla ciebie. Usadow się komfortowo w krześle, gdyż mam dla ciebie wiadomość: nie musisz pieniędzy, by dać swojej pociesze interesującą grę. Nie wiesz jak? Rzecz jest banalna: internet. A dokładniej gry dla 6 latków.

Continue reading “Malowanki dla dzieciaków” »

Badanie elektroniki i sprzętu AGD – klasyfikacja kart dźwiękowych i pamięci ram

Nim nabędziemy jakiś sprzęt elektroniczny czy zdecydujemy się na zakup sprzętu AGD, winniśmy przejrzeć rankingi i testy sprzętów w Sieci. Zdoła to być dla nas ogromnie pomocne, w szczególności jeśli zależy nam na kupnie sprzętu wysokiej jakości.

Continue reading “Badanie elektroniki i sprzętu AGD – klasyfikacja kart dźwiękowych i pamięci ram” »

Producentów jest dużo

Należy wydawać sobie sprawę z tego, że twórców laptopów jest niesamowicie wielu, a co się z tym wiąże, możemy tak długo szukać własnego wyśnionego modelu, który równocześnie będzie także w wyśnionej kwocie. Co warte powiedzenia, to czasami te laptopy różnią się niewiele, jednak przy niektórych parametrach nawet niewielkie zmiany mają szanse być naprawdę niesamowite.

Continue reading “Producentów jest dużo” »