Jak zarządzać jakością

Konsulting to szybko rozwijająca się dziedzina, która jest niezwykle przydatna przedsiębiorstwom. Sporo firm poszukuje wybitnych specjalistów od coachingu potrafiących łatwo przekazać swoją rozległą wiedzę, którą szczególnie mocno cenią sobie duże firmy ,jak również liczne przedsiębiorstwa.Konsulting mocno wspiera też zagadnienie takie jak zarządzanie jakością. Znane zasady takie jak dla przykładu ISO 9000 są zwyczajowo uznawane za zupełną podstawę konstruowania różnych systemów zajmujących się zarządzaniem jakością w organizacjach.

Continue reading “Jak zarządzać jakością” »

Chcesz zostać menedżerem musisz być wyszkolony

Obecnie trzeba nieźle się nagimnastykować, by móc czuć się odpowiednim człowiekiem na właściwym miejscu. Dlatego szkolenia dla menedżerów stały się czymś oczywistym. Jeżeli chce się być porządnym menedżerem należy uczestniczyć w szkoleniach, które organizuje się w wielu różnych miejscowościach.

Continue reading “Chcesz zostać menedżerem musisz być wyszkolony” »

W jaki sposób wygląda kompetentne kształcenie Lean Management i do kogo jest ono adresowane?

System lean management jest teraz jedną z bardziej znanych koncepcji kierowania przedsiębiorstwem. Dzięki wdrożeniu tego systemu możliwe jest dostarczanie Konsumentom żądanych przez nich rozmaitych wartości o wysokiej jakości przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów produkcji oraz śladowej ilości zasobów. Lean management określane jest również jako lean manufacturing, lean 6 sigma albo także lean production.

Continue reading “W jaki sposób wygląda kompetentne kształcenie Lean Management i do kogo jest ono adresowane?” »