Opowieść odnośnie tego z jakich części może składać się profesjonalny plakat

Mając przed sobą biały karton, termin i ogólny brak inspiracji, można rozumieć, że stworzenie plakatu nie jest rzeczą banalną. Ażeby ten zamiar zdobyć trzeba zagospodarować kolory, grafikę i bezgraniczne pokłady fantazji. Trzeba mieć na uwadze, że zamysłem jest zwrócenie uwagi obserwatora i zachęcenie go do tego, by przybliżył się i zapoznał się z informacjami mieszczącymi się na plakacie. Wyrobem plakatów zajmuje się drukarnia we Wrocławiu.

Continue reading “Opowieść odnośnie tego z jakich części może składać się profesjonalny plakat” »

Ciekawy serwis logistyczny dla pasjonatów

Termin logistyka początkowo zaistniał w obrębie wojskowości. Rozwój i globalizacja w XX wieku doprowadziły do pojawienia się tego pojęcia w innych płaszczyznach takich jak dystrybucja, sprzedaż, produkcja, magazynowanie, transport.

Continue reading “Ciekawy serwis logistyczny dla pasjonatów” »

Reklama a handel

Wszyscy, którzy siedzą w biznesie, wiedzą doskonale, że to właśnie reklama jest dźwignią handlu. Jeżeli otwieramy swoją firmę, powinniśmy wziąć pod rozwagę wydatki przeznaczone na promocję naszego towaru lub usługi. Zresztą, jest to jedna z części porządnego biznesplanu, dlatego jeśli chcemy się starać o dofinansowanie naszego planu przez jakąś fundację, powinniśmy przemyśleć również tego typu kwestię.

Continue reading “Reklama a handel” »

Zwracajmy większą uwagę na temat ulotek reklamowych

Są ludzie, którzy absolutnie nigdy w trakcie swojego życia nie otworzyli drzwi dla roznoszących ulotki. To oczywiście wolne państwo, zatem jak najbardziej można robić co się zechce – w granicach prawa. Jednak fakty są takie, iż ulotki w żadnym razie nie są tylko makulaturą. Każdego dnia miliony Polaków mogą się dowiedzieć z typowych reklamówek niebywale wielu interesujących rzeczy!

Continue reading “Zwracajmy większą uwagę na temat ulotek reklamowych” »