W jakim miejscu zakupić artystyczne tatuaże czasowe?

Tatuaże wśród ludzi młodych doceniane są za walory estetyczne a także możność wyrażenia ekspresji w sposób inny, niż ten tradycyjny. Każdy permanentny tatuaż powinien być dobrze przemyślany. Jeśli jednak chcemy tatuaż, którego będzie można się pozbyć po jakimś czasie, to tatuaże zmywalne będą tutaj najlepszym rozwiązaniem. Tatuaż tymczasowy pełni kilka bardzo ciekawych funkcji. Bywa na przykład oryginalnym podarunkiem lub też gadżetem, który rozdawany jest w ramach kampanii reklamowych.

Continue reading “W jakim miejscu zakupić artystyczne tatuaże czasowe?” »

Znakomite sposoby odświeżania starych rzeczy – hydrografika

Aktualnie wskazać możemy wiele inspirujących metod, dzięki czemu mamy szansę odświeżyć stare przedmioty. Technika opierająca się na używaniu wody bazuje na nakładaniu wybranego wzoru na powierzchnię określonego elementu.

Continue reading “Znakomite sposoby odświeżania starych rzeczy – hydrografika” »

Hydrografika, jedna z najbardziej nowoczesnych technologii transferu.

W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić różne wzorce na nawet bardzo złożone płaszczyzny. Stare rzeczy nabierają życia, nowe – nabierają oryginalności, tradycyjne stają się niespotykane, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je wykonać, trzeba mieć stosowne narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specjalna przemysłowa zmywarka.

Continue reading “Hydrografika, jedna z najbardziej nowoczesnych technologii transferu.” »

Jakie mamy sposoby, aby zrobić ciekawsze materiały reklamowe, które będą w większym stopniu wpływały na odbiorców?

Poligrafia to dziedzina techniki, zajmująca się procesami tworzenia druku. Wykorzystuje się ją do produkcji książek, broszur albo ulotek. Stosuje się ją również do nadruków na tekstyliach oraz wyrobach ceramicznych. W taki sposób przygotowane produkty są później wykorzystywane w procesie reklamy, więc tego typu metody są powszechnie używane przez różne firmy, aby zbudować świadomość własnej marki.

Continue reading “Jakie mamy sposoby, aby zrobić ciekawsze materiały reklamowe, które będą w większym stopniu wpływały na odbiorców?” »