Czy aby tak dobrze jest kupić usługi internetowe wraz z telewizją?

Obecnie na rynku oferta dostawców internetu jest na tyle bogata, że musimy zastanowić się czego dokładnie potrzebujemy, żeby dokonać optymalnego wyboru.

Oferty różnią się między sobą przede wszystkim ilością dostępnych kanałów, a także możliwością dostępu do internetu. Dostawcy wciąż walczą o klienta także ceną. Jednakże, gdy gruntownie porównamy oferty, zauważymy, że różnice w abonamentach nie są wcale aż tak duże. Warto jednak poświęcić chwilę czasu, by uniknąć typowych pułapek.

Continue reading “Czy aby tak dobrze jest kupić usługi internetowe wraz z telewizją?” »

Co to jest platforma zakupowa?

Mamy zły okres dla biznesu. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale ogólna kiepska koniunktura w Unii Europejskiej wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Wiele firm, by utrzymać się na rynku, musiało ciąć koszty i usprawniać swoją działalność. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji cen. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy – platforma zakupowa.

Continue reading “Co to jest platforma zakupowa?” »

Jakiego operatora usług internetowych dla przedsiębiorstwa najlepiej wybrać?

Kiedy chcemy kupić jakąś usługę warto spytać czy można nabycia tej usługi w jakiejś promocji, kiedy chcemy kupować jako firma. Wszyscy zauważyli już, że cały rynek możemy podzielić między innymi na dwa segmenty klientów indywidualnych oraz firmy kupujące jakieś produkty/usługi. Nieważne czy mowa o ubezpieczeniach, czy o Internecie, wszędzie widać jasny podział między tymi dwoma strefami. W wielu momentach klient zindywidualizowany ma więcej korzyści, a w innych bywa tak, że to osoby mający biznes mogą sobie pozwolić na więcej.

Continue reading “Jakiego operatora usług internetowych dla przedsiębiorstwa najlepiej wybrać?” »

Zagadnienie internetu może być skomplikowany

Internet jest wynalazkiem, którego współczesna funkcjonalność jest tak ogromna, że na pewno mogłaby zadziwić i samych jego odkrywców. Globalna sieć komputerowa początkowo miała powstać wyłącznie na użytek wojska Stanów Zjednoczonych i służyć do natychmiastowego przesyłania doniesień.

Continue reading “Zagadnienie internetu może być skomplikowany” »