Już blisko 15 lat wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od projektu, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.

Programy Partnerskie to programy lojalnościowe wdrażane w segmencie B2B, tj. skierowane do partnerów, pośredników sprzedaży, dostawców, sprzedawców.

Nasz wpis wydał Ci się ciekawy? Masz chęć na więcej wątki? Zatem nie ociągaj się i klikaj zgłoszenie do bdo w podany link.

Chęć do działania jest nie tylko efektem nagród i dodatków, ale głównie z poczucia należenia do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, relacji i kontaktu z firmą, dostępu do wiedzy i możliwości uczestnictwa w kursach.

Programy lojalnościowe i partnerskie zmniejszają znaczenie ceny, pozwalają na zmniejszenie przyznawanych zniżek i tworzą barierę dla rynkowych rywali. Zrealizowaliśmy tysiące programów lojalnościowych i partnerskich B2B i B2C. Zrealizowaliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowujemy również wewnętrzne programy motywacyjne dla zatrudnionych w przedsiębiorstwie, handlowców, sprzedawców i kanałów dystrybucji.

Do naszych plusów należą: korzyści skali i optymalizacja wydatków, unikalne na krajowym rynku know-how, oprogramowanie do kierowania programem lojalnościowym, własne centrum logistyki nagród, pomoc kancelaryjna i podatkowa. Gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort współpracy z fachowcami oraz całościową opiekę w zakresie prawa i kontaktów z urzędem skarbowym, w tym m.in. profesjonalne wsparcie prawne i podatkowe, tworzenie dokumentów i formularzy, wsparcie z zakresie obsługi podatków od premii.

Proces dostarczenia nagród jest jednym z najważniejszych, a zarazem najcięższych etapów wdrożenia działania.

Programy lojalnościowe dla każdego

W istotnej części przesądza o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs powodują zamierzony, długoterminowy efekt i cementuje relacje z jego podmiotami. Dlatego stworzyliśmy własne Centrum Logistyki Nagród i gwarantujemy obsługę wszystkich etapów logistyki: dobór nagród, zakup, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, dostarczenie, raportowanie. Stała, regularna od lat współpraca z renomowanymi producentami i dystrybutorami pomaga zapewnić dostępność wielu precyzyjnie wybranych typów nagród i zredukować koszty ich zakupu i logistyki (niezwłocznie poznaj ofertę Kador Sp z o o).

Wychodzimy z założenia, że istotą pakietu lojalnościowego nie jest jedynie wyścig po trofea. Oprócz zwiększenia sprzedaży ważną rolę odgrywa w tym miejscu tworzenie relacji marketingowych. Taka działalność staje się punktem startowym do komunikacji, zaś segmentacja bazująca na podziale na kryteria sprzedażowe, life-style, preferencje, historię relacji, pozwala na optymalny dobór narzędzi motywacji. Na bazie własnych badań satysfakcji i oczekiwań biorących udział wdrażamy programy, w których premię stanowią nie jedynie nagrody rzeczowe, lecz także wartości niematerialne, kursy i szkolenia oraz wiedza fachowa. Relacje wsparte na takich fundamentach objawiają się nad wyraz silną lojalnością.

Więcej na

Oferujemy nowoczesny i przyjazny w użyciu, gotowy system do kierowania programami motywacyjnymi. Nieistnienie potrzeby tworzenia od zera pozwala na szybkie uruchomienie działań oraz redukcję kosztów. Oferujemy fachowe wsparcie IT i poradnictwo umożliwiające sprawną integrację z własnymi systemami firmy, dostawców i odbiorców, banków, itp. Ułatwiamy skonfigurować bazy danych, przygotować indywidualne konta biorących udział, strony internetowe, katalogi nagród, naliczanie klasyfikacji i promocji, raporty, narzędzia komunikacji interaktywnej, zdalną naukę i testy kompetencji.
Źródło: www.programylojalnosciowe.pl