Jak na dłużej utrzymać stałych klientów?

Wielka konkurencja z pewnością nie pomaga zbytnio w zarządzaniu firmą. Oczywiście to nierealne, aby kompletnie nie mieć konkurentów, ale istotnie idzie zrozumieć biznesmenów, którzy choć bardzo się starają, ciężko pracują, to mimo wszystko nie mają odpowiednich przychodów. Jednakże trzeba zaakceptować taki stan rzeczy! Tzn., należy zaakceptować konkurentów, lecz nigdy nie niższe profity. Przecież bez cienia wątpliwości można skutecznie walczyć z własnymi konkurentami. Oczywiście wchodzą w rachubę tylko takie metody walki, które są najzupełniej fair play!

Continue reading “Jak na dłużej utrzymać stałych klientów?” »

Znalezienie stosownej firmy zajmującej się naprawą urządzeń chłodniczych bynajmniej nie musi być kłopotliwe.

W aktualnych czasach rozwój techniczny umożliwia wytwarzanie maszyn potrzebnych w wielu dziedzinach. Są one też wykorzystywane w codziennym życiu i właściwie każdy obywatel posiada je w swoim domu. Urządzenia te w stanowczy sposób usprawniają życie wszystkim obywatelom, o czym często nie pamiętają. W związku z czym przedmioty te są niedoceniane.

Continue reading “Znalezienie stosownej firmy zajmującej się naprawą urządzeń chłodniczych bynajmniej nie musi być kłopotliwe.” »

Kampanie społeczne przekazują wiadomości na temat istotnych zdarzeń, należy je obserwować

Codziennie człowiek napotyka różnorakie istotne przekazy kierowane ku jego osobie. Dziś można je zauważyć dosłownie wszędzie: na ulicy, w prasie, internecie, odbiorniku telewizyjnym. Za ich pomocą twórcy kampanii społecznych usiłują dotrzeć do odbiorców i przekazać im kluczowe informacje. Im bardziej interesująco przedstawia się określona kampania, tym znaczniejsze szanse, że dotrze do swych odbiorców i zostanie dostrzeżona.

Continue reading “Kampanie społeczne przekazują wiadomości na temat istotnych zdarzeń, należy je obserwować” »

Szeroki zakres psychologicznej terapii, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?

Psycholog jest zawodem działającym na pograniczu innych zawodów: psychoterapeuty, psychiatry czy mentora. Od zajęć (nauczyciel w szkole) przez mentoring po uprawnienia psychiatry – na każdej tej płaszczyźnie przedmiotem oddziaływania i „naprawy” jest nasza psychika. Mając problemy w jednej z przestrzeni życiowych wybierzemy psychologa specjalizującego się w wybranej „działce”.

Continue reading “Szeroki zakres psychologicznej terapii, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?” »