Jak na dłużej utrzymać stałych klientów?

Wielka konkurencja z pewnością nie pomaga zbytnio w zarządzaniu firmą. Oczywiście to niemożliwe, aby najzupełniej nie posiadać konkurencji, lecz faktycznie idzie rozumieć biznesmenów, którzy chociaż bardzo się starają, wytrwale pracują, to mimo wszystko nie posiadają odpowiednich przychodów. Jednak trzeba akceptować taki stan rzeczy! Tzn., należy zaakceptować konkurencję, lecz w żadnym razie nie niższe zyski. Przecież bez większego cienia wątpliwości możemy jakoś walczyć z własnymi konkurentami. Oczywiście wchodzą w rachubę wyłącznie takie sposoby walki, które są w zupełności fair!

Domena – skąd jej cena?

Sieć to bez wątpienia jeden z najważniejszych wynalazków, jakie wykreował człowiek. Cyberprzestrzeń stała się globalnym medium, na którym miliony ludzi rozmawia ze sobą, wyraża siebie, czyta wiadomości, dyskutuje. To też wielka baza potencjalnych klientów, wykorzystywana z radością przez firmy, które pragną zwiększyć sprzedaż we dzisiejszej, kryzysowej sytuacji ekonomicznej.

Szeroki zakres psychologicznej terapii, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?

Psycholog jest zawodem działającym na pograniczu innych zawodów: psychoterapeuty, psychiatry czy mentora. Od zajęć (nauczyciel w szkole) przez mentoring po kompetencje psychiatry – na każdej tej płaszczyźnie przedmiotem rozmowy i „naprawy” jest nasza psychika. Mając problemy w jednej z przestrzeni życiowych wybierzemy psychologa specjalizującego się w wybranej „działce”.