Odejście bliskiej osoby to niewątpliwie zawżdy ogromna trauma dla jego familii. Pomimo szoku w którym ci ludzie się znajdują, mają zazwyczaj ledwo 2-3 dni na załatwienie wszelkich formalności powiązanych z pogrzebem. A jest owych formalności niemało, są to nie tylko sprawy urzędowe czy medyczne, ale także w wielu przypadkach kościelne (msza pogrzebowa, zorganizowanie miejsca na cmentarzu), jak też organizacja stypy itp..

Spraw do załatwienia jest sporo, dlatego my, oferując swe usługi pogrzebowe we Wrocławiu, dokładamy wszelkich starań, by pomóc osobom po stracie w tych jakże bolesnych chwilach. Rzeczony zakład pogrzebowy Wrocław, realizuje swe usługi funeralne przez całą dobę. Naszym doświadczonym pracownikom trzeba minimalnej ilości dokumentów, a nawet prostego upoważnienia, żeby zdjąć z głowy osób będących w w żałobie wszelkie formalności.

usługi pogrzebowe

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Unikamy zbędnych w tejże sytuacji pytań. Możemy zorganizować usługi pogrzebowe Wrocław lecz nie tylko. Posiadamy swoje placówki usiane po całej Polsce, tak że możemy zorganizować pogrzeb (www.fotoporcelana.net) i stypę na terenie niemal całej Polski.

Nie wahaj się! Jeżeli zainteresowały Cię zawarte tu wiadomości, to zapewne bieżąca wiadomość na ów temat także Cię przyciągnie. Spójrz na opis o tym zagadnieniu.

Oczywiście, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu – kredytujemy swoje usługi. Wspomożemy załatwić sprawy urzędowe jak też kościelne, to znaczy mszę żałobną, także miejsce na pochowanie zmarłego. Realizujemy doradztwo w obszarze pogrzebu, podpowiemy gdzie się udać – punkt po punkcie, by jak najsprawniej załatwić wszystkie formalności: dokument od doktora, formalności urzędowe, druki nekrologów, stypa, itp., których wcale jest nie mało. Dysponujemy własną chłodnią, możemy zaoferować transport zwłok, również zza granicy, przygotowanie zmarłego do okazania w kapliczce. Oferujemy trumny: z drewna dębowego, olchowego, topolowego, sosnowego, klasyczne jak także do kremacji.

Sprzedajemy także szeroki wybór urn: z metalu, kamienia, ceramiczne, drewniane, a także z materiałów mieszanych. Jako fabrykant trumien i urn oferujemy je w cenach hurtowych. Ponieważ mamy układy z pobliską kwiaciarnią, więc także wiązanki kwiatowe możemy zaoferować w niezwykle niskich cenach. Jesteśmy do państwa dyspozycji po numerami telefonów (71) 76-98-465, kom. 765-990=765 przez całą dobę. Nasza strona WWW: pogrzeb Wrocław. com

.