Aktywne realizowanie celów dzięki profesjonalnym szkoleniom Lean Six Sigma

Szkolenie Lean Six Sigma niewątpliwie jest jednym z najskuteczniejszych szkoleń pozwalających na doskonalenie procesów, dzięki temu szkoleniu możliwe jest dostanie fenomenalnych efektów i wspaniałych rezultatów jeżeli chodzi o poprawienie jakości artykułów i wykreślenie produktów złej jakości. Szkolenie Lean Six Sigma to połączenie dwóch koncepcji połączonych z zarządzaniem jakością – Six Sigma i lean manufacturing szkolenie. Dzięki zespoleniu obu tych filozofii realne jest zdobycie jeszcze lepszych rezultatów.

Certyfikat prince2 będzie idealny jeżeli działasz jako kierownik projektów

kiedy pracujesz w dużej organizacji i chcesz się wspinać wysoko po szczeblach kariery, wówczas zdecydowanie powinna zainteresować Cię możliwość zdania certyfikatu Prince2. Ten szanowany na całym świecie certyfikat można uzyskiwać już od 1989 roku. Został on wtedy opracowany przez stowarzyszenie Central Computer and Telecommunications Academy, która z kolei przemieniła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie doskonały właśnie dla Ciebie jeśli pracujesz jako kierownik projektów.

Szukasz zatrudnienia? Popraw swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

W dzisiejszych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest zbyt przychylny dla młodych osób. Nawet jeśli mamy ukończone studia wyższe, nie mamy gwarancji, że odnajdziemy zatrudnienie w swoim zawodzie, zwłaszcza jeśli do tej chwili nigdzie nie pracowaliśmy. Większość kierunków na uniwersytetach bowiem jest nie przyszłościowych, nie ma po nich pracy. A przecież decyzję o wytypowaniu fakultetu podejmujemy jako niezwykle młodzi ludzie, w klasie maturalnej. Co zrobić jeżeli odnaleźliśmy się w takiej sytuacji? Podnieśmy swoje kwalifikacje!