Kult młodości jest na stałe wpisany w rzeczywistość bogatych i rozwiniętych krajów. Już w zasadzie jest nie do pomyślenia, żeby kobieta wychodziła z domu z siwą głową, lub zdecydowała się na eksponowanie zmarszczek.

botox

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli te ostatnie są wynikiem jej pogodnego usposobienia i pojawiły się na skutek ciągłego uśmiechu, który jej prawie nie schodził z twarzy. Ta obsesja zaczyna również dopadać mężczyzn, jacy do niedawna bardzo dzielnie bronili się przed różnymi kosmetycznymi zabiegami, choćby chodziło tylko o pozbycie się szpecących pryszczy. Ich wyjaśnienia które mówiły o atrybutach męskości i dojrzałości, za którą będzie stać stateczność oraz odpowiedzialność są coraz mniej słyszalne. Za to w gabinetach kosmetycznych kolejki wydłużają się nie tylko o same panie. Rosnącą grupę klientów zaczynają stanowić właśnie mężczyźni, którzy decydują się na bardziej zaawansowane zabiegi mające polepszyć ich wygląd i oczywiście samopoczucie.

O ile jeszcze parę lat wstecz najczęściej wybieranymi zabiegami stosowanymi powszechnie było wypełnianie zmarszczek Warszawa , usuwanie blizn i różnych przebarwień, czy botoks Warszawa , o tyle dzisiaj coraz częściej sięga się po znacznie bardziej inwazyjne techniki. Chodzi o chirurgię plastyczną i ogromne możliwości, które może dać. Zabieg napinania skóry twarzy polega na przykład na nacięciu skóry z tyłu głowy i zszyciu jej w taki sposób, że napina się ona na policzkach. Podnoszenie powiek górnych opiera się na podobnej technice.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej promienniki podczerwieni danych na innych stronach – odnajdziesz je, klikając w link poniżej.

Po prostu nacina się płat skóry nad okiem i wycina mały klin, a następnie zszywa się nacięte fragmenty. Sprawdź też lifting twarzy Warszawa.

zmarszczki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Mniejsza ilość skóry likwiduje efekt opadającej powieki i zdecydowanie poprawia spojrzenie. Możliwości ingerencji w naturalne procesy jest coraz więcej i z pewnością są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Przeszkodą mogą być ceny. Jeśli chodzi o botoks ceny to będą się one kształtować na poziomie do tysiąca złotych za pojedynczy zabieg, lecz zabiegi te co jakiś czas należy powtarzać. Przy operacjach plastycznych w grę mogą wchodzić tysiące złotych, za to efekt jest dużo trwalszy.