jak wybrać domenę?

Czy twoja firma powinna być obecna w sieci internetowej? Zastanawia się nad tym mnóstwo właścicieli przedsiębiorstw. Reakcja może być tylko jedna – oczywiście, że tak! Obecnie to absolutnie jasna i oczywista kwestia, witryna w sieci to jedno z najważniejszych narzędzi reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza tekstami o gałęzi działań można tam umieścić dane kontaktowe, ofertę, informacje o aktualnościach i mnóstwo innych, ważnych wiadomości.

PRINCE2 czyli projekty w sterowanym środowisku

PRINCE2 – niejedna osoba poruszająca się w środowisku biznesowo-ekonomicznym zna tą nazwę przynajmniej ze słyszenia. Jednak nie każdy wie czym tak właściwie jest PRINCE2? Dlaczego dobrze jest odbyć szkolenie PRINCE2? Jeżeli chcieli byście Państwo poznać odpowiedzi na to i inne odnoszące się do tej kwestii pytania zapraszam do lektury poniższego tekstu.

Interes w internecie

Czy moja firma powinna być obecna w sieci internetowej? Zastanawia się nad tym większość właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź może być tylko jedna – naturalnie, że tak! Dziś to absolutnie prosta i oczywista sprawa, strona w internecie to podstawowe narzędzie promocji dla przedsiębiorstwa. Poza tekstami o gałęzi działalności możemy tam umieścić dane kontaktowe, ofertę, galerię i bardzo dużo innego typu, istotnych informacji.