Archicom Sp. z o.o. – deweloper Wrocław – charakterystyka firmy

Archicom – Deweloper Wrocław – działa na rynku deweloperskim, bez przerwy od 1986 roku. Podczas tego czasu firma, realizując liczne projekty, zdobyła konieczne doświadczenie oraz skompletowała grupę kompetentnych pracowników.

Continue reading “Archicom Sp. z o.o. – deweloper Wrocław – charakterystyka firmy” »

Brochów i Sępolno najbardziej ulubionymi przez młodych rejonami miasta

Któż z nas nie marzył o tym, żeby po skończeniu nauki opuścić dom rodziców, znaleźć zatrudnienie i osiąść na stałe we własnym miłym kącie? Podobne pragnienia mają też młodzi Wrocławianie.

Continue reading “Brochów i Sępolno najbardziej ulubionymi przez młodych rejonami miasta” »

Lokale użytkowe i mieszkania – nieruchomości, z którymi nikt nie powinien mieć problemu, aby odnaleźć te właściwe

W współczesnych czasach w wyraźny sposób można zaobserwować rozwój branży budowlanej. W każdym mieście widać zaczęte bądź kończące się budowy budynków różnorodnego przeznaczenia od budynków użyteczności publicznej przez nieruchomości różnorakich przedsiębiorstw po nieruchomości mieszkalne.

Continue reading “Lokale użytkowe i mieszkania – nieruchomości, z którymi nikt nie powinien mieć problemu, aby odnaleźć te właściwe” »

Początki branży nieruchomości po przemianie ustroju – przydatne wiadomości

Po zmianie ustroju w kraju zaczęła powstawać się branża budownictwa. Otworzenie granic na nowe materiały i możliwości stanowiło niezwykły wybuch nowych rozwiązań technologicznych. Poprzedni kryzys nie zniszczył tej gałęzi i wciąż rozwija się ona optymalnie. Sporo ludzi zakupuje domy czy inne parcele w celach finansowych.

Continue reading “Początki branży nieruchomości po przemianie ustroju – przydatne wiadomości” »