Jeżeli marzysz o ładnym domu to już dzisiaj zacznij współpracę z projektantem, który ma własne biuro na Warszawskim Mokotowie

Jeśli kilkanaście lat temu nabyliście ładną, widokową parcelę w okolicy to najwyższy czas, żeby pomyśleć o budowie domu. Nie ulega wątpliwości, że jest to sprawa kłopotliwa, ponieważ trzeba będzie podjąć wiele istotnych decyzji na temat towarów budowlanych, różnorodnych przyłączy oraz materiałów wykończeniowych.

Przyszli właściciele również przeprowadzają odbiór mieszkania

Kiedy decydujemy się na wykupienie mieszkania od dewelopera, to bez wątpienia z uwagą śledzimy to co wydarza się na budowie, kolejne piętra wznoszenia naszego budynku, jego ocieplanie, zazielenianie i wykańczanie. Jeżeli już od kilku dni nie widzimy robotników na budowie, to rozpoczynamy się złościć, iż nasze mieszkanie jest puste, a my przecież już pragnęlibyśmy do niego wejść oraz zabrać się za jego urządzanie, tak żeby jak najszybciej tam zamieszkać. Każdy dzień zwłoki zdaje nam się utraconym czasem oraz marnowaniem nasze mieszkania. Jednak w taki sytuacjach wszystko musi mieć własną kolejność.