Przyszli właściciele również przeprowadzają odbiór mieszkania

Jeśli zdecydujemy się na zakupienie mieszkania od dewelopera, to bez wątpienia z dokładnością śledzimy to co wydarza się na budowie, kolejne piętra wznoszenia naszego bloku, jego ocieplanie, ogradzanie i wykańczanie. Jeżeli już od kilku dni nie dostrzegamy robotników na placu, to rozpoczynamy się stresować, iż nasze mieszkanie stoi puste, a my przecież już pragnęlibyśmy do niego dostać się oraz zabrać się za jego aranżację, tak aby jak najprędzej tam zamieszkać. Każdy dzień zwłoki wydaje nam się utraconym czasem i marnowaniem nasze mieszkania. Jednak w taki przypadkach wszystko musi posiadać własną kolejność.

Jeżeli marzysz o ładnym domu to już dzisiaj zacznij współpracę z projektantem, który ma własne biuro na Warszawskim Mokotowie

Jeśli kilkanaście lat temu nabyliście ładną, widokową parcelę w okolicy to najwyższy czas, żeby pomyśleć o budowie domu. Nie ulega wątpliwości, że jest to sprawa kłopotliwa, ponieważ trzeba będzie podjąć wiele istotnych decyzji na temat towarów budowlanych, różnorodnych przyłączy oraz materiałów wykończeniowych.