Biuro detektywistyczne znajduje się we Wrocławiu, lecz swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Świadczy usługi detektywistyczne na wysokim poziomie, wedle najlepszych standardów działań dzięki czemu zyskało zaufanie klientów w całej Polsce. Ponad 25 lata doświadczenia i pasji – tak w skrócie opisać można tą agencję detektywistyczną. Wrocław posiada zatem placówkę, która od lat dba o interesy swoich mieszkańców.

Detektyw

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
Bazując na posiadanej wiedzy i kompetencjach realizujemy najbardziej skomplikowane zadania, z dobrym efektem. Celem biura jest rzetelne niesienie pomocy i rozwiązywanie problemów z całkowitym zachowaniem zasad dyskrecji.

Firma jest wpisana do rejestru działalności regulowanej w obrębie usług detektywistycznych. Biuro zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów: detektywów z licencjami, pracowników ochrony oraz zabezpieczenia technicznego, ale też specjalistów prawa i informatyków. To fachowcy posiadający bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. podczas służby policyjnej w wydziale kryminalnym oraz techniki operacyjnej. Biuro (polecamy również długopisy reklamowe) to oferuje fachową pomoc i rozwiązanie wszystkich problemów.

Oferta agencji detektywistycznej skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy z różnych względów potrzebują fachowej pomocy detektywa w problemach z zakresu prawa rodzinnego, poszukiwania osób i mienia, przeprowadzeniu ustaleń majątkowych,zebraniu dowodów w sprawach, w których toczy się postępowanie o wykroczenia skarbowe,ochrony znaków towarowych, weryfikacji prawdziwości danych dot. szkód zgłaszanych ubezpieczycielom itd.

Biuro detektywistyczne we Wrocławiu kooperuje z instytutami ekspertyz sądowych, robiącymi badania i sporządzającymi ekspertyzy w różnych dziedzinach kryminalistyki.W toku wykonywanych usług w zależności od rodzaju sprawy, biuro (www.aspatrust.com/korzysci.html) kooperuje również z Organami prowadzącymi postępowania karne. Na bieżąco współpracuje także z słynną Kancelarią Adwokacką, oferując Klientom kompleksową obsługę prawną.

Oprócz tego biuro oferuje badanie wariograficzne, czyli przy użyciu wykrywacza kłamstw, realizowane przez Biegłego Sądowego z obrębu wariografii o wieloletnim doświadczeniu i praktyce zawodowej. W trosce o poprawne udokumentowanie zdarzeń, uzyskanie ciekawych danych oraz kontrolowaniu ustaleń, detektywi z agencji wyposażeni są w nowoczesny oraz najlepszy pod względem techniki sprzęt.