Sprawny obieg faktur? Wybierz system Kofax

Komunikacja elektroniczna jest fundamentem nowoczesnego świata. Na chwilę obecną przesłanie nawet dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” trwa jedynie parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów jest czasochłonne, a jednocześnie narażone na wiele problemów w drodze od nadawcy do adresata.

Czyste biuro jest najlepszą wizytówką

Jeśli pracujemy w biurze, a na dodatek jeszcze przyjmujemy w nim kontrahentów, to bez wątpienia chcemy, by prezentowało się ono jak najwspanialej. Aby nasi klienci rzeczywiście dobrze się w nim poczuli, a co się z tym łączy, byśmy my nie byli skrępowani przez to, że nasze biuro nie przedstawia się w taki sposób jak warto, czy jak wypada, a co się z tym wiąże, że wygląda nieelegancko.

ABC metod efektywnego budżetowania

Gdy otwieramy własny interes z całą pewnością mamy dużo ambitnych planów. Jednakże typowa rzeczywistość biznesowa sprawia, że tak jakby po jakimś czasie wiemy, iż bardzo ambitne cele powinny być trochę przesunięte, najzwyczajniej w świecie zmienione. No wiadomo: nigdy nie pragniemy się jakoś poddawać, ale bardzo dobrze wiemy nareszcie, iż w większości przypadków nie jest tak przesadnie łatwo ciągnąć swój biznes do przodu. Zatem nieco porad dla wszystkich, którzy chcą po prostu ulepszyć funkcjonowanie prowadzonej przez siebie firmy.