Skuteczny sposób na nudę, czyli gry kosmiczne

Każdy z nas potrzebuje w czasie dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Relaks jest niezwykle ważną częścią codzienności, w związku z czym lekarze alarmują, by pamiętać o codziennej dawce czegoś, co sprawia nam radość. Zadowolenie z życia pozwala utrzymać świetne zdrowie przez długie lata. Powinniśmy o tym pamiętać codziennie i przeznaczać każdego dnia co najmniej pół godziny tylko dla siebie.

Continue reading “Skuteczny sposób na nudę, czyli gry kosmiczne” »

Co warto pamiętać odnośnie budowy IT?

Jeżeli już dawno zostało udokumentowane, że w żadnym przypadku nie należy nie szanować IT, bo odgrywa ona dzisiaj zbyt ważną rolę, ciężko trochę nie napisać na kilka istotnych tematów związanych z właśnie IT. Malutkie ostrzeżenie: autorem tego tekstu jest raczej amator, który nie ma zbyt dużego doświadczenia w branży IT. Jednakowoż trzeba mieć nadzieję, iż w zasadzie czegoś tam mimo wszystko zainteresowani zwłaszcza |infrastrukturą IT są w stanie się dowiedzieć.

Continue reading “Co warto pamiętać odnośnie budowy IT?” »

Jakie ma obowiązki rzecznik patentowy

W naszych czasach możemy być dziennikarzem, sportowcem, pracownikiem biurowym, ale można też postanowić stać się rzecznikiem patentowym. Ale by być rzecznikiem patentowym musimy się nieźle pomęczyć. Powinniśmy mieć ukończone studia na dobrym kierunku, najsensowniej związanym z prawem albo na jakimś technicznym wydziale.

Continue reading “Jakie ma obowiązki rzecznik patentowy” »