Kontrola zewnętrzna – przez kogo może być wykonywany?

Auditing zewnętrzny realizowany jest przez zewnętrznych biegłych rewidentów od sprawdzanego podmiotu. Audyt musi być realizowany przez osoby, które posiadają wszystkie uprawnienia do wykonywania badania raportów finansowych. Auditing zewnętrzny może być przeprowadzany przez firmy audytorskie jak też niezależne instytucje, wszystko zależy tak naprawdę od tego, który podmiot będzie poddany audytowi.

Audyt – wielka pomoc dla firm

Czym zajmuje się audytor? Odpowiedź jest łatwa: przeprowadza audyt, czyli szczegółowe sprawdzanie pewnych kwestii. W tym wpisie właściwie chodzi o kontrolę, którą wykonuje się w przedsiębiorstwach. O ile nie zauważasz, że takie ocenianie przedsiębiorstwa jest konieczne, zachęcamy do czytania – ten wpis może mocno zweryfikować twój pogląd.

Audyt w Warszawie

Jeżeli zauważasz, że w twojej firmie coś złego dzieje się z kondycją finansową, to nie ociągaj się i wezwij specjalistów, którzy zrobią dla ciebie kompleksowy audyt finansowy. Jest to skrupulatne sprawdzanie rachunków działalności przez zespół zawodowych audytorów. Będą szukać oni różnych błędów i złych operacji, które zatwierdzili twoi zatrudnieni.