Kto pragnie prowadzić swój interes na ogólnopolską, a może nawet światową skalę, winien zakupić aplikacje ułatwiające kontakt z klientami

Nawiązywanie wspaniałych relacji z konsumentem jest bardzo ważne, przede wszystkim ze względu na perspektywę późniejszej współpracy lub częstotliwość handlowych kontaktów. O ile w małomiasteczkowym jarzyniaku o poprawne kontakty z kupującymi troszczą się przede wszystkim sprzedawcy, o tyle w przypadku ogromnych korporacji sprawa bywa bardziej skomplikowana. Niełatwo zarządzać samymi telefonami kontaktowymi, a co dopiero mówić o całej dokumentacji, która idzie za każdą transakcją handlową. Z tego powodu zarządcy inwestują w specjalne programy komputerowe, znane w świecie biznesu pod lapidarną nazwą dedykowany crm.

Co nowego w branży przewozowej. Sprawdzone doradztwo transportowe.

Wydawałoby się, iż branża transportowa w naszym kraju z roku na rok ma się coraz lepiej i rozwija się aktywnie. Spadające ceny paliw i ożywienie gospodarcze i spadek cen to okoliczności, które przekuwa się na lepsze prosperowanie spółek transportowych i warunki przewożenia produktów, których kilometrówki powinny zostać rozliczone. Jednakże zachowanie przewagi w branży spedycyjnej to trudna kwestia.