Jak wygląda historia alkoholu i jak tak naprawdę powinno się go spożywać? Jak wyglądają polskie praktyki spożywania alkoholu?

Lubiane napoje wyskokowe zaistniały w naszej historii znacznie później niż wino czy piwo. Chińczycy w VII p. n.e produkowali wódkę z ryżu. W III wieku p. n.e destylacje wina przytacza Arystoteles, ale pewnie to uczeni arabscy VIII wieku n. e. jako pierwsi otrzymali ciecz o większej zawartości alkoholu niż ta uzyskiwana w drodze fermentacji.

Chcesz uatrakcyjnić organizowaną imprezę? Wybierz pokazy artystyczne, które są doskonałą metodą na zwiększenie atrakcyjności imprezy.

Każda osoba, która ma za zadanie zaplanowanie ważnego wydarzenia, np. imprezy integracyjnej, musi pomyśleć nad niejednym szczegółem. Poza miejscem, jakie powinno być właściwie zlokalizowane, aby nie powodować problemów z dojazdem i apetycznym cateringiem, istotne są dodatkowe atrakcje, zapewniające świetną zabawę.Jedną ze szczególnie wartych uwagi propozycji na miły wieczór są pokazy artystyczne. Dlaczego?