Jak wygląda historia alkoholu i jak tak naprawdę powinno się go spożywać? Jak wyglądają polskie praktyki spożywania alkoholu?

Ulubione napoje alkoholowe zaistniały w naszej historii całkiem później niż wino czy piwo. Chińczycy w VII p. n.e produkowali wódkę z ryżu. W III wieku p. n.e destylacje wina wspomina Arystoteles, ale zapewne to uczeni arabscy VIII wieku n. e. jako pierwsi otrzymali płyn o wyższej zawartości alkoholu niż ta otrzymywana w wyniku fermentacji.

Chcesz uatrakcyjnić organizowaną imprezę? Wybierz pokazy artystyczne, które są doskonałą metodą na zwiększenie atrakcyjności imprezy.

Każda osoba, która ma za zadanie zaplanowanie istotnego wydarzenia, np. imprezy integracyjnej, musi pomyśleć nad niejednym szczegółem. Poza miejscem, jakie powinno być właściwie zlokalizowane, by nie powodować kłopotów z dojazdem i smacznym cateringiem, istotne są dodatkowe atrakcje, gwarantujące znakomitą zabawę.Jedną z wyjątkowo godnych uwagi propozycji na przyjemne spędzenie czasu są pokazy artystyczne. Dlaczego?