Jak wypromować swoją firmę pośród przyszłych klientów dzięki chwytom marketingowym?

Każdy właściciel biznesu, któremu zależy na świetnej promocji własnej firmy, sięga po narzędzia marketingowe, które pozwalają na poszerzenie świadomości istnienia marki na przykład w sieci, rozpowszechnianie świetnej opinii o własnej marce oraz totalne zadbanie o klienta – zarówno przyszłego, jak i obecnego. Czasami są to rozwiązania zakładające duże nakłady finansowe, ale czasami niewiele potrzeba aby zaistnieć i wybić się.

Handel i marketing od kuchni, czyli kilka rad dla właścicieli firm, którzy zamierzają przyjąć na etat przedstawiciela handlowego

Z pewnością część osób sądzi, że marketing mobilny to inaczej akwizycja lub jakiś rodzaju handlu bezpośredniego, tymczasem nic bardziej błędnego. Wzmiankowane pojęcie odnosi się do niezwykle skutecznej formy reklamy, która dobrze ukierunkowana może przynieść reklamodawcy krociowe zyski. Przekaz reklamowy jest przygotowywany tak w formie króciuteńkiej notki, jak i ilustracji, a potem wysyłany jako SMS lub MMS do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.