Wypożyczanie samochodów z chłodniami oraz chłodziarek przenośnych

przez | 26 maja 2022
Firma specjalizuje się w wynajmie samochodów chłodniczych oraz kontenerów. Prosperuje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się handlem oraz transportem towarów, wymagających kontrolowanej temperatury oraz profesjonalnych przenośnych chłodni.

Firma, za sprawą rzetelnej i uczciwej pracy, zyskała mnóstwo zadowolonych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm. W firmie znajdą Państwo najlepsze pojazdy chłodnicze, o masie całkowitej do 3,5 T.. Wszystkie naczepy są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do podejmowania transportu na terenie całej Europy. W samochodach istnieją punkty mocowania towaru i zabezpieczenia ścian. Dostęp do towaru odbywa się przez drzwi boczne i tylne. Pojazdy wyposażone są w agregaty chłodząco – grzejące i odpowiednie są do przewozu towarów w temperaturze – 20 do + 20 st..

Znakomicie wykonana izolacja pojazdów pozwala niezmiernie szybko osiągnąć 0 stopni C oraz utrzymywać tą temperaturę niskim kosztem. Na życzenie odbiorcy można doposażyć samochody w system monitoringu, za sprawą którego będą mieli Państwo możliwość kontrolowania trasy i prędkości samochodu dostawczego w całej Europie, z własnego komputera. Dołączyć można też termograf, który umożliwia wydruk temperatury z okresu przejazdu. Pojazdy są w świetnej kondycji technicznej. Są też bardzo czyste. Wynajem chłodni – zapoznaj się z cenom chłodnie warszawa-> www.cik-wisniewski.pl/montaz-naprawa-chlodnie-warszawa – – – odbywa się bez konieczności rezerwacji. Wypożyczamy wyłącznie sprchłodni (znacznie odnajdziesz: naprawa chłodni warszawa)marki tj.: Mercedes, Renault, Citroen, Volkswagen czy Opel. Roczniki produkcji to: 2007, 2008, 2009, 2013, 2014. Prowadzimy wynajem krótko jak i długoterminowy w okazyjnych cenach.

samochody chłodnie na postoju

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli dysponują Państwo małą ilość towaru, wymagającego transportu w chłodni,
polecamy skorzystać z oferty wynajmu chłodziarki przenośnej. Oprócz tego proponujemy wynajem profesjonalnych mobilnych chłodni, mroźni, komór szokowego schładzania oraz komór rozmrażających. Klient ma do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez niego określone – sprzęt, który pozwala samodzielnie kontrolować stan magazynowy, oszczędza koszty transportu i obsługi magazynowej w wynajętych chłodniach. Komory w pełni spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz naszego kraju i Unii Europejskiej. Wszyscy użytkownicy w ramach umowy najmu są objęci stałym nadzorem serwisu. Komory wyposażone są w wygodne w obsłudze drzwi z podgrzewanymi uszczelkami, rejestratorem pracy czujniki temperatury, alarm w przypadku niezamierzonej modyfikacji ustalonych parametrów, wewnętrzne oświetlenie itp. Mobilne komory zasilane są prądem trójfazowym, co ogranicza koszty eksploatacyjne. Wynajem chłodni kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.