W jaki sposób przedostać się ze swoją ofertą do kierowców?

przez | 3 sierpnia 2022
Naturalnie zmotoryzowanych Polaków jest wiele milionów – znacząca część dorosłej części społeczeństwa. Jednakże nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi tutaj o to, aby ze swoją ofertą trafić do możliwie jak największej części mieszkańców największych miast. Głównie chodzi akurat tutaj o Warszawę i Kraków. Moim zdaniem reklama na telebimie może znacznie pomóc nam w osiąganiu zamierzonych celów. Weźmy chociażby pod uwagę umieszczenie reklamy własnej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej ulicy. Przecież to pełna gwarancja większej rozpoznawalności!

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Można powiedzieć, że chociaż bardzo często kwestia jest taka, iż nie posiadamy środków na reklamę, to bez cienia wątpliwości nie ma sensu oszczędzać na tego typu metodach. Być może nieco się mylę, lecz bez dwóch zdań nierzadko jest tak, iż reklama telebimowa może dać niesamowite efekty. Wcale nie przesadzam – na przykład moja myjnia samochodowa jest popularniejsza głównie dzięki właśnie temu, że jakiś czas temu zainwestowałem w telebim warszawa. Takie są fakty.

Dużym atutem takowych reklam jest zwłaszcza to, iż pracują dla nas także po zmroku. Czyli telebimy (reklamy telebimowe) są lepszym rozwiązaniem, niźli zwykłe billboardy. Miej to na uwadze, drogi biznesmenie. Nie chciałbym, abyś później ciągle skarżył się na to, że wpakowałeś znaczące fundusze w reklamę, lecz na nieszczęście nie dało to odpowiednich zysków. Miej to na uwadze, ponieważ nie ma większego sensu inwestować w tę reklamę, która niemalże nic nie przynosi.

Reklama bilboard

Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest szczególnie to, aby lekko dywersyfikować reklamę. Czyli telebim kraków (wypożyczalnia odkurzaczy piorących kraków) (telebimy w Warszawie) jest OK, ale perfekcyjne rozwiązanie jest wtedy, gdy orientujemy się, iż należy zamieścić reklamę w innych miejscach. Tylko jedna reklama generalnie nie daje za dużo. Czyli reklama telebimowa jest efektywna, daje niezwykłe efekty, lecz nigdy nie powinno być tak, że podejdziemy do własnych zadań w mało umiejętny sposób. Potem będziemy uważali, iż straciliśmy pieniądze. Lepiej unikać takowych sytuacji!