Ubrania na zamówienie – dużo lepsza jakość

przez | 13 lipca 2022
Obecnie sieciowe sklepy odzieżowe kierują rynkiem odzieżowym. Niestety, odzież sprzedawana w butikach owych marek nie są dopasowane do każdego. Różnimy się nie tylko urodą ale równocześnie mamy różnorakie kształty sylwetki.

Czy należy pogodzić się z tym, iż choć ubrania te tracą swój kształt po pewnym okresie noszenia?
wózek widłowy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Szycie na zamówienie niegdyś, jeszcze dwadzieścia lat temu było czymś normalnym, a kupowanie ubrań w salonie uprawnieniem jedynie ludzi bogatych, z tego powodu że za PRL-u nie prosperowały inne sklepy odzieżowe prócz tzw. Peweksów. W tych sklepach można było kupić za amerykańskie dolary oryginalne spodnie jeansowe, koszule wizytowe, futra oraz wiele innych. Jak na złość, by móc sobie pozwolić na kupno jeansów należało czasem pracować całe wakacje, gdyż były one warte nawet jedną pracowniczą pensję. Dziś jest odwrotnie, to właśnie szwalnia – noor.pl/ odzieży życzy sobie sporo więcej za wyszycie ubrania. Defektem odzieży sieciowej jest to, że koszule, kurtki, spodnie wyszywane są według pewnych powszechnych norm, a nie każdy posiada identyczne wymiary, dlatego na jednych bluzka będzie prezentowała się tak jak na manekinie, a na pozostałych będzie gdzieś odstawać. Najważniejszym powodem, dla którego ubrania szyte na zamówienie są kategorycznie droższe jest to, iż jest to długotrwałe zajęcie. Czasami można nawet czekać na efekt końcowy przez kilka tygodni. Po drugie sami musimy mieć materiał na takie ubranie (sprawdź teraz), co jest ogromnym plusem, gdyż sami możemy wybrać znakomitej jakości materiał. Ostatnim punktem decydującym o cenie końcowej ubrania jest to, iż szwalnie nie są obecnie intratnym biznesem, ponieważ ciężko się wybić wśród takiego mnóstwa firm sieciowych. Ale odzież wyszywana na miarę posiada wielką zaletę, mianowicie dopasowanie do kształtu ciała zamawiającego i ogromną jakość wykonania.

Jeśli nie pasujesz do ani jednego ciucha jaki możesz przymierzyć w sieciowym sklepie, ponieważ nie posiadasz pospolitych kształtów, zamów ubranie w szwalni. Takie ubranie posiada dużo więcej zalet niźli wad.