Transport dla zaproszonych gości oraz dla nowożeńców- najkorzystniejsze rozwiązania na szybki oraz bezpieczny dojazd

przez | 3 sierpnia 2022
Przygotowania do ślubu czasem trwają kilkanaście miesięcy oraz dotyczą wielu elementów naszej ceremonii oraz przyjęcia. Jednym z ważnych elementów, o którym nie możemy zapominać, jest zorganizowanie transportu dla pary młodej i zaproszonych gości. Zależnie od tego jak duże jest nasze wesele i ilu zapraszamy gości, na takie formy transportu możemy się zdecydować. Najczęściej, kiedy organizujemy nieduże wesele każdy zaproszony gość organizuje dojazd a także powrót z wesela we własnym zakresie.

autokar

Autor: Alan Sansbury
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno jest to najwygodniejsza opcja dla pary młodej, lecz nie zawsze jest to najlepszy pomysł. W przypadku gdy nasi goście przybywają z odległych miast oraz na przykład kwaterujemy ich w hotelu, o wiele lepiej będzie wynająć autokar. Dzięki temu zadbamy też o to, by żaden z gości po zakrapianym przyjęciu nie wsiadał w samochód, a bezpiecznie dojechał w miejsce zakwaterowania. Wynajem autokaru to jedno z najlepszych rozwiązań- w dużych miastach jest nawet możliwość wynajęcia miejskiego autobusu, który za opłatą będzie kursował tylko dla przybyłych gości (najlepsze miejsce do wynajmu autokaru).

Organizując ślub nie możemy zapomnieć o tym, żeby także sobie zapewnić szybki tudzież bezpieczny dojazd. Najkorzystniej jest wynająć samochód i szofera. Można też poprosić znajomą osobę, której zadaniem będzie pełnienie roli szofera poruszając się własnym, przystrojonym pojazdem. Jeśli jednak interesuje nas szofer a także samochód na wesele Kraków czy też Wrocław będą miastami, w których z łatwością znajdziemy firmy mające w ofercie takie usługi (samochody na wesele (sprawdź alternatywa.info.pl) w Krakowie).

Zwykle firmy oferują kilka pojazdów do wyboru- można zdecydować się na pojazdy w stylu retro lub ekskluzywne limuzyny Kraków czy też Wrocław- nieważnie gdzie mieszkamy, warto wcześniej ustalić z kierowcą trasę, by w dniu ceremonii nie czekać w korkach oraz szybko i bezpiecznie dojechać w wyznaczone miejsce (zobacz ofertę AM). Wybór środka transportu dla zaproszonych gości zależy przede wszystkim od tego jaką muszą pokonać odległość z miejsca przyjęcia weselnego. Istnieje mnóstwo firm, które oferują zarówno samochody dla nowożeńców jak i autobusy dla gości. Warto zdecydować się na takie profesjonalne usługi, aby idealnie zorganizować swój dzień zaślubin.