Specjalistyczne usługi zegarmistrza.

przez | 10 czerwca 2022
Fachowy zegarmistrz oferuje swój serwis – kompleksowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są ciągle szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz kompleksowych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje również małe naprawy oraz regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkieł, wymiana pasków nietypowych czy bransoletek, wymiana wałków, kontrola wodoszczelności czy poboru energii w zegarkach kwarcowych, odnawianie bransolet złotych, usuwanie rys w zegarkach swatch itp.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz proponuje naprawę http://www.drlaptop.pl/ lub wymianę uszkodzonych elementów koperty i bransolety oraz ich polerowanie i zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka. Możliwe jest również czyszczenie (czyszczenie paneli fotowoltaicznych) zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz proponuje również wymianę baterii, która obejmuje kontrolę parametrów mechanizmu jak i wodoszczelności. Na zlecone naprawy i wymienione elementy udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Zegarmistrz dokonuje renowacji zabytkowych mosiężne koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda jak nowy . Zegarmistrz odnawia cyferblat – z tarczy usuwa starą farbę, a następnie maluje ją ręcznie według oryginału lub życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje także grawer napisów na zegarku. Cena graweru to 5 zł od znaku – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa tydzień, choć termin naprawy zależny jest od dostępności elementów zamiennych i może być wydłużony. Cena kompletnego przeglądu tudzież naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem z powodu sporej różnorodności zegarków oraz cen elementów do nich. Na zlecone naprawy i wymienne części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki, zostanie ona bezpłatnie usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku naturalnego zużycia, zdarzeń losowych albo niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancji nie podlega także zegarek poddany jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.