Sanitarna armatura – wszystko do nowoczesnych łazienek.

przez | 2 czerwca 2022
Elementy łazienkowe to ważne części w procesie wykańczania toalet. Od jej odpowiedniego doboru zależy komfort z użytkowania łazienki jak i ilość zużywanej w niej wody. Stelaże podtynkowe są teraz najwygodniejszym rozwiązaniem przy wykańczaniu łazienek. Pozwalają na lepszą aranżację przestrzeni i zapewniają schludny wygląd.

polecana strona

Autor: Miyoko-Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Geberit produkuje spłuczki podtynkowe od ponad pół wieku. W tym czasie firma sprzedała 60 milionów egzemplarzy, co pozwoliło jej na przypięcie łatki lidera na rynku. Wraz z wymyśleniem spłuczki podtynkowej, pojawiła się potrzeba rozwoju instalacji podtynkowej, dzięki czemu organizowanie przestrzeni łazienek jest łatwe i nie ograniczone wielkością armatury sanitarnej. Na przestrzeni lat znacznie zmienił się system montażowy spłuczek podtynkowych. Teraz Geberit proponuje trzy grupy produktów o różnym sposobie instalacji: Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Kombifix. Stelaż Geberit to idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej. Dostępne są w różnych wymiarach. Standardowe części do wiszących misek WC, dostępne są w wysokości 112 cm ze spłuczką podtynkową Specjalne elementy w wielu wymiarach, pozwalają też na zabudowę narożną i pozwalają na wykonanie nietypowej instalacji oraz instalacji elementów w łazience dla osób niepełnosprawnych.

Jeśli myślisz, że niniejszy artykuł jest warty przeczytania, to bez obaw kliknij ten odnośnik i zobacz udostępniony tutaj (http://www.prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/Finedog-Saszetki/) materiał – on także Cię zaabsorbuje.

Stelaże Geberit posiadają spłuczki, które udowodniły swoją niezawodność w ciągu ostatnich dekad.W komplecie jest uchwyty, zawór kątowy do podłączenia wody, rury podłączeniowe do miski, szpilki do montażu miski oraz instrukcja montowania – polecany stelaż Geberit.

Prysznic

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Kolumny prysznicowe to części wyposażenia łazienki, które gwarantują przyjemny prysznic co dzień. Zawierają w zestawie zarówno deszczownicę, jak i funkcjonalną słuchawkę prysznicową, dzięki czemu istnieje wybór pomiędzy odprężającym natryskiem, a orzeźwiającym prysznicem. Jest możliwość wyboru 3 typów strumieni wody w słuchawce – hydromasaż, strumień miękki tudzież deszczowy. Kolumny natryskowe przeznaczone są do montażu ściennego w brodzikach albo prysznicach.http://www.esoil.pl/akcyza – esoil.pl/akcyza -Produkt został wykonany z niekorodujących materiałów, które prosto utrzymać w czystości, dzięki czemu prace porządkowe zabierają mniej czasu aniżeli dotychczas.Wąż prysznicowy jest podwójnie pleciony i posiada długość 170 centymetrów. Kolumny prysznicowe dostępne są w kolorze srebrnym, który pasuje do większości dostępnych kabin prysznicowych. Kolumny natryskowe wyróżnia nowoczesne wykończenie – dzięki czemu świetnie prezentują w modnie zorganizowanych toaletach.