Rodzaje urządzeń oddanych do kompetentnej kontroli dostępu

przez | 9 listopada 2022

Dzisiaj odkryjemy multum urządzeń przeznaczonych do doświadczonej usługi, takiej jak kontrola dostępu, firmy, jakie działają w tej branży posiadają faktycznie wielki asortyment owych artykułów i urządzeń, wśród których możemy między innymi znaleźć bramki uchylne, szlabany albo też bramki obrotowe niskie oraz wysokie. Każde z tych urządzeń cechuje się naturalnie doskonałą funkcjonalnością i zezwala na sprawną, profesjonalną kontrolę dostępu do rozmaitego typu miejsc, takich jak na przykład markety, lotniska, stadiony i wiele innych.

Szlabany zwykle możemy spotykać przy drogach, są to urządzenia przeznaczone do ochronienia terenu przez próbą wjazdu pojazdów lub też wejścia osób. Szlabany zawsze współpracują równocześnie z systemami kontroli.

Bramki uchylne nieraz służą do prowadzenia i ukierunkowywania ruchu osób, w miejscach, które są chronione. Stosuje się je przeważnie w marketach oraz sklepach, w przejściach ewakuacyjnych, prócz tego można je również zastać na basenach czy wejściach dla VIPów.

Może Cię zainteresować – paski basenowe

Jeżeli chodzi o bramki obrotowe wysokie to są one wykorzystywane do nadzwyczaj precyzyjnej kontroli ruchu osobowego, w miejscach, które są sumiennie strzeżone i niezbędny jest w nich większy poziom kontroli. Takie bramki (Poldan Net sp. z o.o.) można między innymi odszukać na stadionach i wielu innych różnorodnych obiektach sportowych, co więcej możemy je dostrzec w przeróżnych miejscach użyteczności publicznej. Bramki tego typu współpracują też z systemami kontroli dostępu, systemami biletowymi oraz także z układami spisu czasu pracy.

Natomiast bramki obrotowe niskie naturalnie spotkamy na basenach, w wielu przeróżnych zakładach pracy, wyciągach narciarskich oraz innych obiektach publicznych. Bramki te służą do ścisłego pilnowania ruchu osobowego w obiektach oraz miejscach, jakie są chronione.

Źródło informacji:

Są to podstawowe typy i rodzaje urządzeń, które pozwalają na drobiazgową oraz funkcjonalną kontrolę dostępu oraz zabezpieczenie poszczególnych obiektów. Pewnie bez kłopotu znajdziesz te urządzenia w ofercie wielu doświadczonych firm, jakie zajmują się sprzedażą artykułów przeznaczonych do kontroli dostępu.