Profesjonalny auto złom na terenie Poznania i Warszawy

przez | 11 października 2022
Auto złom Poznań przyjmuje każdy samochód do złomowania, zapewnia darmowe holowanie pojazdu, daje zaświadczenie dotyczące złomowania, zapewnia gotówkę za każdy oddany pojazd.

Auto złom Poznań to stacja demontażu samochodów z pozwoleniem wojewody wielkopolskiego do wydawania zaświadczeń potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu. Auto złom Poznań specjalizuje się w złomowaniu samochodów jak i sprzedażą elementów odzyskanych z przyjętych aut. Auto złom poznań holuje pojazd własnym transportem i za każdy przyjęty na stację samochód – oferuje gotówkę . Auto złom Poznań sprzedaje elementy samochodowe z rozebranych pojazdów. W ofercie jest wiele części takich jak: silniki, elementy zawieszenia, części wykończenia wnętrza jak i inne elementy samochodowe.

samochody w skupie złomu

Autor: Firing up the quattro….
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby złomować auto, potrzeba: samochód z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi; dowód rejestracyjny lub dokument potwierdzający dane samochodu w przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję, potrzebna jest potwierdzona przez wydział komunikacyjny – kopia dowodu rejestracji samochodu, w przypadku kiedy samochód został zakupiony, ale nie był zarejestrowany na nowego właściciela – dowód rejestracyjny zapisany jest na poprzednią osobę; umowa kupna potwierdzona przez US oraz dowód osobisty właściciela pojazdu. Sprawdź też

Główną aktywnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż używanych części zamiennych do pojazdów oraz złomowanie pojazdów.Profesjonalny skup pojazdów do kasacji – płaci za każdy pojazd bez względu na stan i markę oraz rocznik. Firma wystawia zasiwdczenia do urzędów oraz posiada własne bezpłatne lawety. Przedsiębiorstwo przede wszystkim specjalizuje się w kasacji pojazdów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, przestrzegając przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Kliknij ten link – więcej zobaczysz w tekście, który znajdziesz w tamtym serwisie. To są analogiczne wiadomości, zatem niewątpliwie je również uznasz za ciekawe.

Kasacja samochodów Warszawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych wybieranych form pozbywania się samochodów. W czasie pracy wykorzystuje sie nowoczesny sprzęt, który calkowicie likwiduje niesprawne lub po prostu stare auta .Kasacja samochodów Warszawa to swietna alternatywą dla auto szrotów albo złomowisk. Przedsiebiorstwo gwarantuje dobre warunki współpracy oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi. Zlomowanie aut może być bardzo atrakcyjne zarówno pod względem finansowym, jak i pod wzgledem ochrony środowiska.