Piękne Niespotykane korony cyrkonowe u dentysty we Wrocławiu

przez | 29 listopada 2022
Nie ma wielu takich tworzyw jak diamenty, które są piękne, a równocześnie twarde i odporne. Jednak w branży dentystycznej poszukiwane są właśnie półprodukty, które zagwarantują nie wyłącznie idealną estetykę, lecz będą również trwałe i nieszkodliwe. Takim artykułem jest tlenek cyrkonu, inaczej ceramika najwyższej klasy.

gabinet dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Tylko ten surowiec umożliwia nadać dopełnieniom protetycznym oryginalny wymiar. Za pomocą takiego produktu jest możliwość utworzyć cyrkonowe korony, a nawet mosty o zasięgu zupełnego łuku dentystycznego. Korony cyrkonowe, to uzupełnienia przykrywające całokształt korony zęba. Są zagwarantowane do użytku zarówno w obrębie przednim, jak i bocznym. Na kanwie sporządzonego przez lekarza dentystę wycisku, jest sporządzony przez technika stomatologicznego woskowy wariant nowiutkich zębów. Ten model jest skanowany i w rozmiarze 3D zaprojektowany jest model , następnie układa most, bądź koronę z cyrkonu.

w gabinecie dentystycznym

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Na koniec wyrób osiąga schludny wizerunek, dzięki współczesnej ceramice do licowania, której odcienie dobiera się tak, aby nie różniły się od naturalnych zębów. Olśniewające korony z tlenku cyrkonu, oznacza niezaprzeczalnie znaczący koszt, lecz ponieważ korony cyrkonowe to najwyższa, stwierdzona jakość, opłaca się inwestować w swój wygląd. Lekarz dentysta (zobacz http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem/) we Wrocławiu pokaże ci wszelkie możliwości i oznajmi, czy w twoim przypadku nie ma przeciwwskazań do użycia koron cyrkonowych (oferta dentysty z Wrocławia). Korony cyrkonowe sprawdzają się w wypadku zębów przebarwionych, zniszczonych, nazbyt przytłoczonych zgryzowo.

Korony i mosty cyrkonowe jest możliwość wykonać również wtedy, kiedy podporą nie jest prawdziwy ząb, tylko implant. W tym wypadku poleca się zastosowanie łącznika cyrkonowego w odcinku przednim, co wydatnie odnawia estetykę. Na każdym kroku przekonujemy się, że wszystko co solidne ma swoją wartość. W tym wypadku probierzem wysokiej zapłaty jest jej niesamowita jakość. Mosty i korony cyrkonowe zaspokoją nawet niezwykle wymagających pacjentów, lubiących nad wyraz urodę i zdrowie własnych zębów. Zadzwoń po więcej informacji – .