Nowe jak również eksploatowane oraz nowoczesne dźwigi na wynajem

przez | 9 maja 2022
Budując kolejne osiedle mieszkaniowe czy kolejną galerię handlową, firma trudniąca się tym trudni tysiące osób począwszy od murarzy, tynkarzy, elektryków aż po zbrojarzy jak i przeważnie architektów. Tymczasem jest to nie wszystko, ponieważ jak wiemy człowiek własnymi rękoma nie podoła całości zbudować. Dlatego także niezbędne są maszyny, miedzy innymi betoniarki, koparki czy dźwigi. Prace na wysokościach nie są dopuszczalne, gdyby właśnie nie te dźwigi.

Żurawie

Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Same dźwigi pogrupujemy na samojezdne a także owe na stałe zamontowane na placu budowy, które demontowane są po skończeniu budowy. Takie dźwigi nazywane bywają żurawiami. Najlepiej znanymi artykułami w danym sektorze są żurawie marki Potain. To jedna z największych i bardzo dobrze znanych firm wytwarzających artykuły w owe branży. Firma trudni się nie tylko wytwarzaniem innowacyjnych urządzeń, w swojej propozycji posiadają także renowację, fachowe szkolenia z eksploatacji dźwigów oraz bardzo znany sektor działalności , którym jest sprzedaż używanych żurawi (dane kontaktowe na ).

Owe żurawie na sprzedaż, jeśli były wcześniej wykorzystywane muszą zostać najpierw właściwie przystosowane i co najważniejsze sprowadzane czy są w całości wydajne.

Czy chcesz poznać ten problem od innej strony? Nic prostszego – zwyczajnie kliknij ten odsyłacz, gdyż więcej zobaczysz tutaj.

W momencie gdy sprzedawane są nowe urządzenia nie ma już tak rygorystycznych analiz płynności. Takie żurawie bywają poddawane wszelkim analizom wnet po wytworzeniu. Jest to konieczne, gdyż bez konkretnych analiz nie dostałyby odpowiednich certyfikatów jakości, które są konieczne jeżeli owa maszyna ma być używana. Więcej

A teraz kilka zdań o dźwigach samojezdnych, tzw. żurawiach hds. To dźwigi umieszczone na ogromnych autach ciężarowych, które na zakończeniu ramienia dźwigu mają silne chwytakowe szczypce. Dane żurawie stosowane będą przeważnie do przenoszenia różnego rodzaju materiałów, jakie przewożone są na paletach. Właśnie te chwytakowe szczypce doskonale przygotowane zostają do podnoszenia i przenoszenia surowców umieszczanych na paletach. Kończąc: dźwigi są koniecznym ekwipunkiem niejednej większej budowy.