Nowatorskie kampanie marketingowe z wykorzystaniem rozwojowych narzędzi marketingowych

przez | 18 maja 2022
„Poczekaj, sprawdzę w internecie”- słyszymy albo sami mówimy to bardzo często. Naszych smartfonów używamy setki razy dziennie już nie tylko do telefonowania albo wysyłania SMS-ów, pstrykania fotek czy słuchania muzyki. Teraz używamy ich do łączenia się z całym światem. To już fakt, że wędrujące w górę dane wykorzystania bezprzewodowego łącza przez użytkowników i dynamiczny rozwój rynku urządzeń mobilnych wywiera wpływ na wszystkie sfery życia. Pewne firmy wyczuły dobry moment i postanowiły na tym zarobić.

marketing

Źródło: pixabay.com
Darmowego dostępu do Wi-Fi w miejscach użytku publicznego, sklepach albo hotelach wymaga coraz większa liczba klientów. Dotychczas właściciele tych lokali udostępniający swoim klientom połączenie przez WiFi nie czerpali z tego żadnych profitów. Sytuację zmienia innowacyjna usługa na rynku, którą jest social WFi. Social WiFi zamieniło bezpłatne Wi-Fi w mechanizm marketingowy (zobacz przykładowo Spotlike), a WiFi marketing błyskawicznie stał się jednym z ważniejszych i najaktywniej rozrastających się kanałów komunikacji marketingowej – . Co stoi za tym sukcesem? Po prostu przedarł się przez szum informacyjny i rozkojarzającą falę reklam, jakie fundują nam strony i wyprzedził standardowe kanały komunikacji.

Ten najnowszy materiał (https://timebutik.pl/zegarki-meskie-tommy-hilfiger-c-2_18.html) zafascynował Cię aż tak, że masz ochotę na następne? Szalenie nas to ucieszyło. Zatem kliknij w podany link.

WiFi marketing oferuje bardzo przyjemną komunikację z potencjalnymi klientami, bo w fajny sposób mobilizuje do działania konsumentów, dając im w zamian za poświęconą uwagę, wartość dodaną w postaci dostępu do bezpłatnego internetu. WiFi marketing daje wyświetlanie komunikatów reklamowych dopasowanych do sytuacji w danym miejscu, przy użyciu technologii bezprzewodowej i nowoczesnych aplikacji. W zależności od rodzaju firmy, w jakiej system będzie wykorzystywany, social WiFi może przydać się do przeprowadzania wysoce nastawionych na konkretną grupę odbiorców kampanii marketingowych w miejscach, gdzie spotkamy interesującą nas grupę docelową. Gwarantuje on nie tylko prowadzenie innowacyjnych kampanii, ale przyczynia się do pozytywnej relacji z konsumentem oraz zwiększa świadomość istnienia marki.

W obecnym, dynamicznym świecie, kiedy modnie jest być stale „in touch”, potrzeba posiadania bezprzewodowej sieci Wi-Fi na wyciągnięcie ręki wzrosła ogromnie w związku z rozwojem i coraz łatwiejszym i tańszym dostępem do urządzeń przenośnych, które zawsze nosimy przy sobie i mieszczą się w każdej kieszeni.