NamiotyAkcesoria i wyposażenie promocyjne dla firm

przez | 12 sierpnia 2022
Proponowane namioty reklamowe są ogromne, proste w montowaniu oraz transporcie, a prócz tego uniwersalne w użyciu. Są idealnym nośnikiem przekazu reklamowego.Na każdym namiocie, można wykonać logo firmy, grafikę albo hasło reklamowe.Dzięki temu namioty reklamowe będą w widoczny sposób przykuwać uwagę na treść reklamową czyniąc, że większa ilość potencjalnych odbiorców zwróci uwagę na proponowane usługi i towary. Brak problemów z transportem a dodatkowo duże możliwości dostosowania do potrzeb sprawiają, że ten typ namiotów cieszy się sporą popularnością.

targi

Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Namioty reklamowe dostępne są w różnorodnych|różnorakich wymiarach i szerokiej palecie barw. Kolorystyka obszycia oraz ścian bocznych jest niezwykle ważna, zazwyczaj wtedy kiedy pragnie się dopasować stoisko do kolorów firmowych albo logo.

Wysokość namiotu po otworzeniu to zwykle 1,8m, lecz istnieje możliwość dopasowania tego rozmiaru, jak i rozmiaru podstawy, do indywidualnych potrzeb klienta. Wierzch namiotu jest stworzone z tkaniny poliestrowej, dwa razy impregnowanej. Na indywidualne życzenie klienta jest możliwość wstawienia okien w bocznych ściankach oraz drzwi.Dzięki swojej solidnej struktury produkowane namioty reklamowe są idealnym rozwiązaniem dla ludzi praktycznych, ceniących sobie trwałość i użyteczność.

Jeżeli opisywany temat Cię zainteresował, to odsyłam do strony (http://olejnik.pl/przenosniki-rolkowe-napedzane/), gdyż znajdziesz w tamtym miejscu jeszcze więcej danych, które na pewno Cię zainteresują.

Namioty mają bardzo stabilną konstrukcję i mogą posłużyć też jako stoiska handlowe czy gastronomiczne.Namioty reklamowe wspaniale sprawdzają się na imprezach plenerowych – są lekkie w budowie i łatwe do montowania. Namioty stworzone są też z wysokiej jakości tkanin pokryciowych, co czyni je wyjątkowo odpornymi na czynniki pogodowe.

Namioty reklamowe występują w 3 typach stelaża. Stelaż stalowywykonany jest całkowicie ze stali cynkowanej.Stelaże alu-mix zbudowane są z profili aluminiowych,gdzie znajdują się celowo zaprojektowane umocnienia, co zwiększa ich trwałość.

Skoro czytasz ten tekst, oznacza to, że zafascynowało Cię przedstawiane zagadnienie. Jeżeli tak, to podobne witryny zawierają nie mniej ważne dane.

Podnóżki namiotu wykonane są ze stali cynkowanej, tak jak w przypadku namiotu stalowego. Stelaże aluminium, mają taką samą strukturę jak stelaże alu-mix, lecz oprócz tego nogi namiotu zrobione są ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych. Jest to najlżejsza wersja stelaża.