Na ratunek komórce

przez | 31 maja 2022
Aplikacje na telefon

Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl

Niejednemu z nas może zdarzyć się sytuacja, że z niejasnych powodów nasza komórka odmówi posłuszeństwa. W w dużych aglomeracjach miejskich, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, znalezienie serwisu to w obecnych warunkach banalna sprawa.

Serwis Samsung Wrocław podejmuje się naprawy aparatów telefonicznych, czyli popularnych komórek. Serwis przeprowadza zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Tych pierwszych serwis dokonuje na podstawie wypełnionej karty gwarancyjnej wraz z dowodem|zakupu z oznakowaniem IMEI. Serwis samsung we Wrocławiu przeprowadza też warunkowe, jednorazowe naprawy za które nic nie zapłacimy, po okazaniu faktury (digitalizacja faktur) VAT lub paragonu z numerem IMEI, jeśli zgodę na to wyrazi Samsung Polska. Serwis poza naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi oferuje również szeroki wachlarz usług ułatwiających korzystanie z telefonów komórkowych. Można do nich zaliczyć usługi takie jak: ściąganie blokady telefonu, usuwanie blokad Sim-Lock, aktualizacja oprogramowania, ustawienie innych języków menu, naprawa telefonów po zalaniu, wymiana uszkodzonych wyświetlaczy, wymiana uszkodzonych gniazd ładowarek, wymiana słuchawek lub głośników, wymiana klawiatur, joysticków, a także możliwość dokupienia szerokiej palety akcesoriów. Szybkie i skuteczne naprawy określają wiodącą pozycję serwisu wśród wszystkich tego typu placówek w regionie.

Drukarka laserowa Epson AcuLaser C1700

Autor: Epson
Źródło: Epson

Gdy bierzemy pod uwagę urządzenia wielofunkcyjne Wrocław jest miejscem, w którym łatwo znaleźć wiele punktów zajmujących się sprzedażą i naprawą takich urządzeń. Nie będziemy się tutaj skupiać na konkretnych lokalizacjach, sprzęt taki łatwo kupić zarówno w sklepach specjalistycznych, jak i w supermarketach. Wrocław, podobnie jak inne polskie metropolie, jest siedzibą dużej liczby placówek zajmujących się serwisem i naprawą urządzeń do drukowania, kopiowania i skanowania, np. Od lat punkty te świadczą usługi serwisowe różnego rodzaju sprzętu biurowego. Oprócz tego placówki te oferują także usługi w zakresie szkolenia użytkowników w obsłudze sprzętu, udzielają porad technicznych drogą telefoniczną i przez Internet, zapewniają ciągły dostęp do najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, czasowo udostępniają maszyny zastępcze, zawierają umowy serwisowe, użyczają kopiarek i drukarek.