Mnóstwo przedsiębiorstw ma dużą ilości papieru, którego nie mogą wrzucić do kosza, gdyż są to istotne dokumenty – co mają więc z nimi robić?

przez | 6 lutego 2022
Niejedna spółka produkuje w ciągu roku ogromne ilości papieru. Choćby tylko z faktur albo dokumentów od kadrowej. Nie można się ich pozbyć. Zatem należy je gdzieś przetrzymywać.

Ale gdzie? To pytanie nurtuje zwłaszcza nieduże spółki, które nie mają wielkich pomieszczeń na przechowywanie wszelkich papierów.
telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i pracujesz w centralnej części naszego kraju, to na pewno zaciekawi Cię archiwizacja Łódź. Archiwizacja polega na tym, że zewnętrzna pracy (zobacz metoda memoriałowa) oddaje w dzierżawę nam własne ogromne magazyny, w których bez problemów możemy umieścić wszelkie dokumenty spółki, które nie są nam już potrzebne każdego dnia.

Firma taka może również zaproponować, że skataloguje wszelkie Wiele organizacji charytatywnych zbiera makulaturę i dzięki pozyskanym w taki sposób środkom wspomaga rehabilitację niepełnosprawnych ludzi.