Jak wygląda instruktaż „Profesjonalna Obsługa Klienta „?

przez | 2 września 2022
Kompetentna obsługa klienta , skuteczna komunikacja wewnętrzna jak też miłe relacje pracownicze to współcześnie wyzwanie wielu zakładów pracy. Odpowiedzią na te problemy są szkolenia, których celem jest ulepszanie technik kontaktu z kontrahentem budujących pozytywny obraz pracownika a także firmy i wzbudzających sympatię.

Uzyskanie wiedzy o fachowej obsłudze klientów oraz sposobach rozwiązywania komplikacji międzyosobowych.

sala konferencyjna

Autor: Open Knowledge Foundation
Źródło: http://www.flickr.com

Poznanie i szlifowanie technik i stylu efektywnej i wartościowej komunikacji z konsumentem, sprzyjającej dobremu zrozumieniu, korzystnej atmosferze i radzeniu sobie z trudnymi przypadkami. Ukształtowanie podejść pro-klienckich uczestników szkolenia, asertywnej postawy wobec klienta , nabycie przez pracobiorców umiejętności zidentyfikowania a także optymalizacji negocjacji bezpośredniej i telefonicznej z niełatwym dyskutantem oraz przyswajanie reguł skutecznej komunikacji – umiejętność poradzenia sobie z presjami, pretensjami oraz agresją ze strony rozmówcy i poznanie form rozładowania nadmiaru napięcia.

Po skończeniu szkolenia Profesjonalna Obsługa Klienta Wewnętrznego uczestnicy szkolenia powinni wiedzieć w jaki sposób: właściwie stosować zachowania asertywne w relacjach ze współpracownikami, radzić sobie ze skomplikowanymi sytuacjami w miejscu pracy, profesjonalnie prowadzić rozmowy przez telefon, efektywnie zarządzać czasem oraz przestrzenią w miejscu pracy

Szkolenia otwarte Wrocław powinny zostać dobrane do wymagań uczestników szkolenia . W jego trakcie trener uwzględnia indywidualne wypadki z naszego życia i środowiska pracy, przedstawia narzędzia i rozwiązania gotowe do zastosowania już następnego dnia po szkoleniu! Zajęcia prowadzone są w postaci warsztatów popartych zwięzłymi mini-wykładami podczas których komunikowane zostają koniecznie treści teoretyczne.

Charakter zajęć ma za zadanie angażować wszystkich uczestników wywóz gruzu gniezno czynnego udziału przez pracę w grupach, mnogie ćwiczenia, dysputy, burze mózgów, symulacje rzeczywistych zachowań w obliczu zaistniałych zmian . Instruktor z całej dostępnej mu wiedzy wybierze sprawy istotne, zgodne z potrzebami a także oczekiwaniami członków szkolenia: warsztat, analiza przypadków, ćwiczenia grupowe i w parach, praca z danymi.