Jak stworzyć przyjazną stronę internetową?

przez | 5 września 2022
Niby stron internetowych jest naprawdę dużo: jednak zdecydowana większość nie jest poprawnie zrobiona. Nie ma katastrofy jeśli przynajmniej sytuacja jest taka, że takowa strona może zaoferować ludziom bardzo dobrą jakość materiałów. Jednakowoż wszyscy dobrze wiemy, iż istnieją strony kiepskie pod dosłownie wszystkimi względami. No co jak co, lecz w żadnym przypadku nie możemy wypuszczać do globalnej wioski byle jakiej strony.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/

Witryna godna uwagi powinna cechować się taką treścią, która faktycznie może wielce zaciekawić. A więc jeżeli założymy serwis o rozwodach małżeńskich, pewnie zaciekawimy małżonków, którzy na poważnie biorą pod uwagę rozwód.

Czy poszukujesz nowych i ciekawych wpisów na podany tu temat? Śpieszymy z pomocą – kliknij, aby przeczytać (http://www.demostenes.com.pl/kurs/angielski-biznesowy/) tu nowe wątki.

Jeśli treści w serwisie będą OK, nie będą najzwyklejszym spamem, zapewne nie będzie najmniejszego kłopotu z pozyskaniem porządnego ruchu. Jednakowoż w żadnym przypadku ocena stron www nie zależy tylko i wyłącznie od tego jaką oferuje internautom wiedzę. Ludzie chcieliby mądrego źródła informacji, prawda, ale pragną również fajnej oprawy graficznej.

przykładowa strona internetowa

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com

To znaczy na niedużej stronie to tak naprawdę nie musimy przesadzać z grafiką, niech ogólny wygląd stronki będzie schludny, a pewnie nikt nie będzie narzekał. A zresztą – skoro strona jest bezpłatna, chyba tak jest, wszystkie skargi ze strony ludzi są bezsensowne. Jeśli ktoś za to nie płaci, nie powinien oczekiwać cudów. Co tu jeszcze powiedzieć wartościowego na temat tego jak stworzyć interesującą, profesjonalną stronę www?

Wszelkie badania internetowe mówią, że internautów mocno irytuje umieszczanie za wielu reklam. W szczególności koszmarne są okienka i reklamy z dźwiękiem. To wiadome, iż biznesmeni internetowi chcieliby zarobić, lecz irytujące reklamy sprawiają, że czymś coraz bardziej powszechnym są programy blokujące WSZYSTKIE reklamy, nawet te nieinwazyjne! Co jak co, ale to strzał w kolano. Na sam koniec: w żadnym przypadku nie możemy sądzić, że czymś OK jest umieszczenie lepszej strony na słabym, w dodatku darmowym serwerze. Bądź co bądź usługi hostingodawców są całkiem tanie.