Gry komputerowe które są ekstra?

przez | 15 listopada 2022
Osoby, które są fanami gier na komputer dobrze wiedzą, że to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. A gier jest bardzo dużo i wiele z nich jest naprawdę genialnych. Idealna grafika, dopasowana muzyka, świetnie skonstruowane postaci i intrygująca fabuła prowadzą do tego, że trudno się oderwać. Każda osoba, która lubi taki typ rozrywki ma też swe ukochane gry. Niektóre z tych ulubionych gier znajdują się w wielu rankingach uznawane za najlepsze wg różnych czasopism o tematyce komputerowej.

gry komputerowe

Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Na sto procent w czołówce wielu rankingów jest zaginięcie ethana cartera.

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link zarządzanie finansami w firmie, a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię niesamowicie zainteresują.

Zalicza się ją do gier przygodowych dla osób , które ukończyły 18 lat. Fabuła jest oparta na poszukiwania Ethana Cartera – małego chłopca. Poszukuje go bez wytchnienia detektyw, który trafia na o wiele większą zagadkę aniżeli zaginięcie chłopca, trafia na serie morderstw. Wszystko w grze zostało dopracowane do najmniejszych szczegółów. Jeżeli uwielbiamy gry przygodowe, to na sto procent będziemy zadowoleni, że ta gra wpadła w nasze ręce. Sposób, w jaki poukładano zagadki, które musimy rozwiązać będąc głównym bohaterem, są niesamowicie płynnie połączone. Warto, więc spróbować się w tej grze, na pewno nikt tego nie pożałuje.

Gra dla fanów Tolkiena

Każdy, kto uwielbia Tolkiena na 100% oszaleje na punkcie gry śródziemie: cień mordoru. To gra zrobiona z myślą dokładnie o fanach Władcy Pierścieni. Gra jest skonstruowana w niesamowicie ciekawy sposób. Powinniśmy, więc sprawdzić opis gry i iść przez wszystko, co mamy zawarte na płycie krok po kroku. To, że gra nawiązuje do tolkienowskiego świata nie oznacza, że wszystko od A do Zet jest tam przeniesione.

granie w gry

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com

Gdybyśmy mieli wiedzę, co się dokładnie wydarzy nie byłoby radości z grania. Gra jest w taki sposób zbudowana, że poza najistotniejszą misją zwiadowcy upiora dało się robić jeszcze bardzo wiele pozostałych rzeczy. Także nikt siedząc przy tej grze nawet kilka godzin dziennie się nią nie znudzi.

Jeżeli do tej pory nie mieliśmy okazji, żeby pograć w śródziemie: cień mordoru to nie ma, na co czekać. Najsensowniej wybrać się do sklepu znaleźć płytę i przekonać się, czy faktycznie jest to jedna z lepszych gier na komputer. A jeśli zdarzy się tak, co jest niezbyt prawdopodobne, że gra nie przypadnie nam do gustu, to wśród naszych kolegów i koleżanek na pewno będzie ktoś kto grą się zachwyci i chętnie ją przygarnie.